2. Procedure
Procedure
Title: Usługi wyceny wartości rynkowych nieruchomości gruntowych i ich części z zasobu Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego we Wrocławiu
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zawarty został w Projektowanych postanowieniach umowy – stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ (dalej jako: ppu) odpowiednio dla Części 1, 2 i 3 zamówienia oraz Załączniku nr 1 do tych postanowień. Zamówienie, udzielane jako część zamówienia: "Wycena i aktualizacja wycen nieruchomości" (którego wartość jest równa lub przekracza progi unijne), stanowiąca przedmiot odrębnego (niniejszego postępowania) w ramach którego dokonano dalszego podziału na części poprzez dopuszczenie możliwości składania ofert częściowych (liczba Części: 3).
Internal identifier: BP-DZP.2610.128.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71319000 Expert witness services
5. Lot
Lot: LOT-0003
Title: Część 1: Usługi wyceny wartości rynkowych nieruchomości gruntowych i ich części, cen wolnorynkowych stawek najmu nieruchomości i ich części oraz wartości ograniczonych praw rzeczowych ustanawianych na nieruchomościach z zasobu Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego we Wrocławiu polegające na wykonaniu operatów szacunkowych.
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się Projektowanych postanowieniach umowy (ppu), stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ
Internal identifier: BP-DZP.2610.128.2026 (Część 1 z 3)
Options:
Description of the options: Zamawiający informuje, iż w przedmiotowym postępowaniu w zakresie Części 1 zamówienia przewiduje możliwość skorzystania z opcji, polegającej na zwiększeniu ilości operatów określonych w opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1 do ppu. 1) Maksymalna wartość opcji – zgodnie z ofertą Wykonawcy. 2) Szczegółowe określenie opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji, jak również jej opis zawarte zostały w § 3 ppu (dla Części 1 zamówienia). 3) Skorzystanie z prawa opcji jest uprawnieniem a nie obowiązkiem Zamawiającego, wobec czego Zamawiający zastrzega sobie prawo nie składania zamówień w tym zakresie.
Lot: LOT-0004
Title: Część 2: Usługi wyceny wartości rynkowych nieruchomości lub ich części wraz z odrębnym określeniem wartości rynkowych urządzeń stanowiących aktualne wyposażenie nieczynnych kotłowni/hydroforni z zasobu Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego we Wrocławiu polegające na wykonaniu operatów szacunkowych.
Internal identifier: BP-DZP.2610.128.2026 (Część 2 z 3)
Lot: LOT-0005
Title: Część 3: Usługa wyceny wartości rynkowej nieruchomości gruntowej zabudowanej budowlami fortyfikacyjnymi z XIX w. położonej w Nysie (Fort I), w województwie opolskim, oznaczonej jako działka gruntu nr 33/68, AM-10, obręb 0006 Wróblewskiego, polegająca na wykonaniu operatu szacunkowego.
Internal identifier: BP-DZP.2610.128.2026 (Część 3 z 3)