622771-2026 - Competition
Czechia – Hospital beds – Lůžka VI.
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Lůžka VI.
Description: Předmětem veřejné zakázky je dodávka, instalace a uvedení do provozu 5ks nemocničních lůžek pro Kožní kliniku Fakultní nemocnice Olomouc, a to dle minimálních technických podmínek, které jsou uvedeny v příloze č. 3 této zadávací dokumentace.
Internal identifier: VZ-2026-000887
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33192120 Hospital beds
5. Lot
Lot: LOT-0001