2. Procedure
Procedure
Title: Nieuwbouw Entreegebouw MUMC+
Description: Het MUMC+ is voornemens om het werk van nieuwbouwproject Entreegebouw aan te besteden. De aanbesteding geschiedt volgens openbare procedure conform de Europese richtlijn voor overheidsopdrachten 2014/24/EU en de daaruit voortvloeiende "Aanbestedingswet 2012" van 1 juli 2016 en Aanbestedingsreglement Werken 2016. Het plafondbedrag bedraagt €66.000.000,-
Internal identifier: TN598945
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
Additional classification (cpv): 45210000 Building construction work, 45260000 Roof works and other special trade construction works, 45300000 Building installation work, 45400000 Building completion work
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1