2. Procedure
Procedure
Title: DOSTAWA TŚM DO SYSTEMÓW WYKRYWANIA MIN t. GAVIA
Description: Przedmiotem zamówienia jest: dostawa części zapasowych do systemów wykrywania min. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zostanie zawarty w SWZ, która zostanie przekazana wykonawcom zaproszonym do składania ofert.
Internal identifier: 96/KPW/BP/2026
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: Na mocy art. 411 ust. 7 i 16 Pzp, zamawiający skraca terminy składania wniosków o dopuszczenie do udziału i ofert, gdyż zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia. Zgodnie z poleceniem Organu logistycznego, jako zlecającego postępowanie do realizacji, przedmiot zamówienia musi zostać wykonany w 2026 roku, więc przy braku skrócenia terminów, ze względu na czas trwania postępowania, nie będzie to możliwe.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38546000 Explosives detection system
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: DOSTAWA TŚM DO SYSTEMÓW WYKRYWANIA MIN t. GAVIA.
Description: Przedmiotem zamówienia jest: dostawa części zapasowych do systemów wykrywania min. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zostanie zawarty w SWZ, która zostanie przekazana wykonawcom zaproszonym do składania ofert