2. Procedure
Procedure
Title: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych odebranych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych z terenu Gminy Kraśnik oraz organizacja i prowadzenie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) na terenie Gminy Kraśnik oraz zagospodarowanie odpadów przyjętych do Punktu w okresie od 01.01.2027r. do 31.12.2028r.
Description: Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na odbiorze, transporcie i zagospodarowaniu odpadów komunalnych odebranych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych z terenu Gminy Kraśnik oraz organizacja i prowadzenie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) na terenie Gminy Kraśnik oraz zagospodarowanie odpadów przyjętych do Punktu w okresie od 01.01.2027r. do 31.12.2028r. Zakres zamówienia obejmuje w szczególności: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 8 do SWZ.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
Additional classification (cpv): 90512000 Refuse transport services, 90513100 Household-refuse disposal services, 90533000 Waste-tip management services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych odebranych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych z terenu Gminy Kraśnik oraz organizacja i prowadzenie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) na terenie Gminy Kraśnik oraz zagospodarowanie odpadów przyjętych do Punktu w okresie od 01.01.2027r. do 31.12.2028r. Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na odbiorze, transporcie i zagospodarowaniu odpadów komunalnych odebranych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych z terenu Gminy Kraśnik oraz organizacja i prowadzenie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) na terenie Gminy Kraśnik oraz zagospodarowanie odpadów przyjętych do Punktu w okresie od 01.01.2027r. do 31.12.2028r. Zakres zamówienia obejmuje w szczególności: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 8 do SWZ.