623070-2026 - Competition
Netherlands – Computer-related equipment – KIEN - Werkplekapparatuur en Aanvullende Dienstverlening
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: KIEN - Werkplekapparatuur en Aanvullende Dienstverlening
Description: Dit is de aanbesteding voor de aanschaf en levering van Werkplekapparatuur en Aanvullende Dienstverlening voor de Coöperatie KIEN, en haar Leden. Maximaal 56.000.000,- euro o.b.v. volledige duur Raamovereenkomst (inclusief alle optionele verlengingen). De toelichting voor de maximale waarde voor de Aanbesteding is toegevoegd aan het Beschrijvend Document.
Internal identifier: WPL2027
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30230000 Computer-related equipment
Additional classification (cpv): 72590000 Computer-related professional services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Werkplekapparatuur: o Windows laptops; o Windows workstations; o Chromebooks / Google Books; o Monitoren; o Smartphones (Enterprise-grade devices, waaronder iOS en Android devices); o Overig (iPadOS tablets, Android tablets, macOS devices, randapparatuur zoals docking-stations en andere randapparatuur); o (Device-)Accessoires (hoesjes, schermbeschermers, opladers, kabels, en andere accessoires). Aanvullende Dienstverlening: o Device-voorbereiding pre-levering (waaronder configuratie en CMDB-registratie); o Een standaard uitleverproces en beheerafspraken (conform Prijsinvulblad en Wensen & Eisen-blad); o Device-reparatie; o Device-wipe en -retourneringsservice; o Noodvoorraad (IJzeren voorraad); o Duurzame afvoer van verpakkingen; o Advisering over Productcatalogus en device lifecycle-management; o Een digitaal bestelportaal met de Productcatalogus, inclusief beschikbaarheid van de juiste inzichten en rapportages voor de Leden van KIEN.