623093-2026 - Competition
Slovenia – Architectural, construction, engineering and inspection services – Izdelava projektne dokumentacije za izvedbo ukrepov v sklopu projekta »Obnove rečnih in obrečnih habitatov Mure in Drave« po sklopih
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Izdelava projektne dokumentacije za izvedbo ukrepov v sklopu projekta »Obnove rečnih in obrečnih habitatov Mure in Drave« po sklopih
Description: Predmet naročila je podrobneje opredeljen v dokumentaciji v zvezi z oddajo javnega naročila
Internal identifier: 43003-21/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Ukrepi na reki Muri
Internal identifier: 553208
Lot: LOT-0002
Title: Ukrepi na reki Dravi
Internal identifier: 553209