See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawę produktów leczniczych i innych wyrobów medycznych dla Szpitala Specjalistycznego w Prabutach Sp. z o. o.
Description: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych i innych wyrobów medycznych dla Szpitala Specjalistycznego w Prabutach Sp. z o. o. których szczegółowy opis, a także opis części – pakietów,
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
Additional classification (cpv): 24111500 Medical gases
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Leki 1
Description: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych i innych wyrobów medycznych dla Szpitala Specjalistycznego w Prabutach Sp. z o. o. których szczegółowy opis, a także opis części – pakietów, wykaz produktów, szacunkowe ilości oraz wymagania określone zostały w załączniku nr 3 do SWZ
Internal identifier: Pakiet nr1
Options:
Description of the options: Zamawiający zastosował prawo opcji o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp. Oznacza to, iż podane w załączniku nr 3 do SWZ (będącego jednocześnie załącznikiem nr 1 do umowy) ilości są maksymalnym szacunkowym zapotrzebowaniem na okres trwania umowy. Zamawiający zastrzega, że zamówieniem podstawowym objęte jest 60% zamówienia określonego w pakiecie, a pozostałe 40% objęte jest prawem opcji. Zamawiający wykorzysta 60% przedmiotu zamówienia określonego w pakiecie. Pozostałe 40 % Zamawiający wykorzysta w trakcie obowiązywania umowy, pod warunkiem zaistnienia potrzeby zwiększenia przez Szpital ilości zamówienia, o czym poinformuje Wykonawcę drogą elektroniczną odpowiednią do składania zamówień. Z tytułu niewykorzystania pełnej ilości zamówienia nie przysługują Wykonawcy wobec Zamawiającego roszczenia odszkodowawcze
Lot: LOT-0002
Title: Leki 2
Description: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych i innych wyrobów medycznych dla Szpitala Specjalistycznego w Prabutach Sp. z o. o. których szczegółowy opis, a także opis części – pakietów
Internal identifier: Pakiet nr 2
Lot: LOT-0003
Title: Leki 3
Internal identifier: Pakiet nr 3
Lot: LOT-0004
Title: Leki 4
Internal identifier: Pakiet nr 4
Lot: LOT-0005
Title: Leki 5
Internal identifier: Pakiet nr 5
Lot: LOT-0006
Title: Leki 6
Internal identifier: Pakiet nr 6
Lot: LOT-0007
Title: Leki 7
Internal identifier: Pakiet nr7
Lot: LOT-0008
Title: Leki 8
Internal identifier: Pakiet nr8
Lot: LOT-0009
Title: Leki 9
Internal identifier: Pakiet nr9
Lot: LOT-0010
Title: Leki 10
Internal identifier: Pakiet nr 10
Lot: LOT-0011
Title: Leki 11
Internal identifier: Pakiet nr 11
Lot: LOT-0012
Title: Leki 12
Internal identifier: Pakiet nr 12
Lot: LOT-0013
Title: Leki 13
Internal identifier: Pakiet nr 13
Lot: LOT-0014
Title: Leki 14
Internal identifier: Pakiet nr 14
Lot: LOT-0015
Title: Leki 15
Internal identifier: Pakiet nr 15
Lot: LOT-0016
Title: Leki 16
Internal identifier: Pakiet nr16
Lot: LOT-0017
Title: Leki 17
Internal identifier: Pakiet nr17
Lot: LOT-0018
Title: Leki 18
Internal identifier: Pakiet nr 18
Lot: LOT-0019
Title: Leki 19
Internal identifier: Pakiet nr 19
Lot: LOT-0020
Title: Leki 20
Internal identifier: Pakiet nr20
Lot: LOT-0021
Title: Leki 21
Internal identifier: Pakiet nr 21
Lot: LOT-0022
Title: Leki 22
Internal identifier: Pakiet nr 22
Lot: LOT-0023
Title: Leki 23
Internal identifier: Pakiet nr23
Lot: LOT-0024
Title: Leki 24
Internal identifier: Pakiet nr24
Lot: LOT-0025
Title: Leki 25
Internal identifier: Pakiet nr 25
Lot: LOT-0026
Title: Leki 26
Internal identifier: Pakiet nr 26
Lot: LOT-0027
Title: Leki 27
Internal identifier: Pakiet nr 27
Lot: LOT-0028
Title: Leki 28
Internal identifier: Pakiet nr 28
Lot: LOT-0029
Title: Leki 29
Internal identifier: Pakiet nr 29
Lot: LOT-0030
Title: Leki 30
Internal identifier: Pakiet nr 30
Lot: LOT-0031
Title: Leki 31
Internal identifier: Pakiet nr 31
Lot: LOT-0032
Title: Leki 32
Internal identifier: Pakiet nr32
Lot: LOT-0033
Title: Leki 33
Internal identifier: Pakiet nr33
Lot: LOT-0034
Title: Leki 34
Internal identifier: Pakiet nr 34
Lot: LOT-0035
Title: Leki 35
Internal identifier: Pakiet nr35
Lot: LOT-0036
Title: Leki 36
Internal identifier: Pakiet nr 36
Lot: LOT-0037
Title: Leki 37
Internal identifier: Pakiet nr37
Lot: LOT-0038
Title: Leki 38
Internal identifier: Pakiet nr 38
Lot: LOT-0039
Title: Leki 39
Internal identifier: Pakietnr 39
Lot: LOT-0040
Title: Leki 40
Internal identifier: Pakiet nr 40
Lot: LOT-0041
Title: Leki 41
Internal identifier: Pakiet nr 41
Lot: LOT-0042
Title: Leki 42
Internal identifier: Pakiet nr42
Lot: LOT-0043
Title: Leki 43
Internal identifier: Pakiet nr43
Lot: LOT-0044
Title: Leki 44
Internal identifier: Pakietnr 44
Lot: LOT-0045
Title: Leki 45
Internal identifier: Pakiet nr 45
Lot: LOT-0046
Title: Leki 46
Internal identifier: Pakiet nr46
Lot: LOT-0047
Title: Leki 48
Internal identifier: Pakiet nr48
Lot: LOT-0048
Internal identifier: Pakiet nr 48
Lot: LOT-0049
Title: Leki 49
Internal identifier: Pakiet nr 49
Lot: LOT-0050
Title: Leki 50
Internal identifier: Pakiet nr 50
Lot: LOT-0051
Title: Leki 51
Internal identifier: Pakiet nr 51
Lot: LOT-0052
Title: Leki 52
Internal identifier: Pakiet nr 52
Lot: LOT-0053
Title: Leki 53
Internal identifier: Pakiet nr 53