2. Procedure
Procedure
Title: Originalni rezervni dijelovi i usluge ovlaštenih servisa za poljoprivredne adaptirane traktore marke Valtra
Description: Dobava i doprema originalnih rezervnih dijelova i usluge ovlaštenih servisa za redovno održavanje i popravak poljoprivrednih adaptiranih traktora marke Valtra.
Internal identifier: DIR-2026-142
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34913000 Miscellaneous spare parts
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Dobava i doprema originalnih rezervnih dijelova i usluga ovlaštenih servisa za redovno održavanje i popravak poljoprivrednih adaptiranih traktora marke Valtra. Pod rezervnim dijelovima Naručitelj podrazumijeva sve originalne rezervne dijelove potrebne za preventivno i korektivno održavanje strojeva u vlastitim servisnim radionicama, kao i u radionicama ponuditelja. Predmet nabave detaljno je opisan kroz stavke troškovnika predmeta nabave u Excel tablici, koji je sastavni dio Dokumentacije o nabavi ( dalje DoN).