623302-2026 - Competition
Bulgaria – Small craft – „Доставка на електрическа лодка с дължина до 9 м, за обезпечаване нуждите на ОП „Общински имоти“, във връзка с дейностите по управление на лодкостоянка „Ченгене Скеле“, рибарско пристанище „Сарафово“ и лодкостоянка Крайморие“
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: „Доставка на електрическа лодка с дължина до 9 м, за обезпечаване нуждите на ОП „Общински имоти“, във връзка с дейностите по управление на лодкостоянка „Ченгене Скеле“, рибарско пристанище „Сарафово“ и лодкостоянка Крайморие“
Description: Предметът на обществената поръчка „Доставка на електрическа лодка с дължина до 9 м, за обезпечаване нуждите на ОП „Общински имоти“, във връзка с дейностите по управление на лодкостоянка „Ченгене Скеле“, рибарско пристанище „Сарафово“ и лодкостоянка Крайморие“. Изпълнението на поръчката включва доставка, тестване/изпитване, обучение на персонала на Възложителя и предоставяне на всички необходими документи, изискващи се съгласно българското законодателство за регистрация на плавателните съдове от съответния компетентен български орган. При изпълнението на поръчката е задължително точно спазване на зададените и утвърдени технически параметри.
Internal identifier: 601017
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34522300 Small craft
5. Lot
Lot: LOT-0001