2. Procedure
Procedure
Title: Model ruchu dla MOF Olsztyna (zakup i wdrożenie oprogramowania)
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa licencji oprogramowania do modelowania i symulacji ruchu w skali makroskopowej i mikroskopowej, wdrożeniem oraz szkoleniami, na potrzeby opracowania modelu ruchu dla obszaru miejskiego obszaru funkcjonalnego (MOF). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zostanie sporządzony po zakończeniu Dialogu z Wykonawcami i przekazany razem z zaproszeniem do składania ofert. Określenie przedmiotu zamówienia, zawierające między innymi minimalne wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia, znajduje się w Załączniku nr 1 do OPiW - Określenie Przedmiotu Zamówienia.
Internal identifier: CIUWO.232.11.2026
Type of procedure: Competitive dialogue
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48000000 Software package and information systems
Additional classification (cpv): 72268000 Software supply services
5. Lot
Lot: LOT-0001