2. Procedure
Procedure
Title: Servicii de management pentru Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Bihor- acord cadru pentru 48 de luni
Description: Licitatie deschisa pentru achizitia serviciilor privind: “Servicii de management pentru Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Bihor- acord cadru pentru 48 de luni"- Cod unic de identificare: 4208498 2026 16. Tipurile de servicii sunt cele descrise in caietul de sarcini nr. 28881 din 07.09.2026/411866 din 08.09.2026 respectiv achizitionarea serviciilor de management al unitatii sanitare publice. Termenul pana la care orice operator economic interesat are dreptul de a solicita clarificari sau informatii suplimentare in legatura cu documentatia de atribuire, anuntul de participare, fisa de date sau caietul de sarcini este de 20 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari in a 11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor. Se recomanda, daca exista posibilitatea, ca solicitarile de clarificari sa fie transmise in format editabil. Natura, cantitatile minime si maxime ale acordului-cadru si ale produselor ce pot face obiectul unui contract subsecvent se regasesc mai jos: Nr crt. 1 Denumire serviciu- Servicii de management pentru Spitalul Clinic Județean de Urgență Bihor pentru o perioada de 48 de luni U.M.- luna P.U. lei fara TVA- 40.595,00 Cantitate min. CS- 1 luna- 1 Valoare Cantitate min. CS/1 luna in lei fara TVA- 40.595,00 Cantitate max. CS- 12 luni- 12 Valoare Cantitate max. CS pt. 12 luni in lei fara TVA- 487.140,00 Cantitate min. AC pt. 48 de luni- 1 Valoare Cantitate min. AC pt. 48 luni in lei fara TVA- 40.595,00 Cantitate max. AC pt. 48 de luni- 48 Valoare Cantitate max. AC pt. 48 de luni in lei fara TVA- 1.948.560,00 Nota: * U.M - Unitate de Masura ** P.U. lei fara TVA – Pret Unitar in lei fara TVA(taxa pe valoarea adaugata) *** CS – Contract Subsecvent **** AC – Acord cadru
Internal identifier: 4208498 2026 16
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79400000 Business and management consultancy and related services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Internal identifier: 1