623360-2026 - Competition
Bulgaria – Construction materials and associated items – "Доставка на водопроводни и канализационни материали и сходни изделия за нуждите на Община Самоков и структурните ѝ звена"
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: "Доставка на водопроводни и канализационни материали и сходни изделия за нуждите на Община Самоков и структурните ѝ звена"
Description: "Доставка на водопроводни и канализационни материали и сходни изделия за нуждите на Община Самоков и структурните ѝ звена" , съгласно Техническата спецификация.
Internal identifier: 606560
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 44100000 Construction materials and associated items
5. Lot
Lot: LOT-0001