2. Procedure
Procedure
Title: Kompuutertomograaf Moldovale
Description: Hanke esemeks on mobiilne röntgenseade, mis soetatakse Moldova Kaitseministeeriumile, vastavalt lõppkasutaja vajadusele ning EPF Moldova projektile. Hankemenetluse eesmärgiks on lepingu sõlmimine ühe pakkujaga kompuutertomograafi soetamiseks ning tarnimiseks lõppkasutaja asukohta koos esmase seadistuse ja kasutajakoolitusega. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 314529-0000
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Avatud hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33115100 CT scanners
5. Lot
Lot: LOT-0000