2. Procedure
Procedure
Title: Προμήθεια Αθλητικού Υλικού και Εξοπλισμού Σχολικών Μονάδων.
Description: Διακήρυξη ανοικτού ηλεκτρονικού διαγωνισμού άνω των ορίων, για την «Προμήθεια Αθλητικού υλικού Σχολικών Μονάδων Πρωτοβάθμιας & Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης», προϋπολογισμού 26.755,46€ χωρίς ΦΠΑ και 33.176,77€ με ΦΠΑ, για την «Προμήθεια & εγκατάσταση ακρυλικού ελαστικού τάπητα υπαίθριων σχολικών γηπέδων καλαθοσφαίρισης», προϋπολογισμού 30.000,00 € χωρίς ΦΠΑ και 37.200,00 € με ΦΠΑ, και για την «Προμήθεια επαγγελματικών μπασκετών εξωτερικού χώρου σε σχολικές μονάδες του Δήμου Σερρών», προϋπολογισμού 30.000,00 € χωρίς ΦΠΑ και 37.200,00 € με ΦΠΑ, συνολικού προϋπολογισμού 94.873,46 € χωρίς Φ.Π.Α. και 117.643,09 € με ΦΠΑ.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 37400000 Sports goods and equipment
Additional classification (cpv): 37450000 Field and court sports equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: «Προμήθεια Αθλητικού υλικού Σχολικών Μονάδων Πρωτοβάθμιας & Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης», προϋπολογισμού 26.755,46€ χωρίς ΦΠΑ και 33.176,77€ με ΦΠΑ, συστ. αριθμός: 462012.
Description: «Προμήθεια Αθλητικού υλικού Σχολικών Μονάδων Πρωτοβάθμιας & Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης».
Lot: LOT-0002
Title: «Προμήθεια & εγκατάσταση ακρυλικού ελαστικού τάπητα υπαίθριων σχολικών γηπέδων καλαθοσφαίρισης», προϋπολογισμού 30.000,00 € χωρίς ΦΠΑ και 37.200,00 € με ΦΠΑ
Description: «Προμήθεια & εγκατάσταση ακρυλικού ελαστικού τάπητα υπαίθριων σχολικών γηπέδων καλαθοσφαίρισης».
Main classification (cpv): 37450000 Field and court sports equipment
Lot: LOT-0003
Title: «Προμήθεια επαγγελματικών μπασκετών εξωτερικού χώρου σε σχολικές μονάδες του Δήμου Σερρών», προϋπολογισμού 30.000,00 € χωρίς ΦΠΑ και 37.200,00 € με ΦΠΑ, συστ. αριθμός: 462014
Description: «Προμήθεια επαγγελματικών μπασκετών εξωτερικού χώρου σε σχολικές μονάδες του Δήμου Σερρών».
Main classification (cpv): 37415000 Athletics equipment