623540-2026 - Competition
Poland – Animal products, meat and meat products – Dostawa żywności do bieżącego żywienia wojsk w 2027 r. – MIĘSO CZERWONE, WĘDLINY Z MIĘSA CZERWONEGO, DRÓB, WĘDLINY DROBIOWE, TŁUSZCZE ZWIERZĘCE (zamówienie z podziałem na 4 części)
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleDostawa żywności do bieżącego żywienia wojsk w 2027 r. – MIĘSO CZERWONE, WĘDLINY Z MIĘSA CZERWONEGO, DRÓB, WĘDLINY DROBIOWE, TŁUSZCZE ZWIERZĘCE (zamówienie z podziałem na 4 części)
Description1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa mięsa, wędlin i tłuszczy zwierzęcych (zamówienie z podziałem na 4 części). 2. Przedmiot zamówienia podzielony został na 4 następujące części: 1) Część nr 1: Dostawa mięsa czerwonego i tłuszczy zwierzęcych; 2) Część nr 2: Dostawa wędlin z mięsa czerwonego; 3) Część nr 3: Dostawa mięsa drobiowego; 4) Część nr 4: Dostawa wędlin z mięsa drobiowego; 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie minimalnych wymagań jakościowych stanowi: załącznik nr 5 do SWZ. 4. Szczegółową specyfikację ilościową określa: 1) zał. nr 1A do SWZ – dot. części nr 1, 2) zał. nr 1B do SWZ – dot. części nr 2, 3) zał. nr 1C do SWZ – dot. części nr 3, 4) zał. nr 1D do SWZ – dot. części nr 4, - w zależności od części, o które ubiegać będzie się Wykonawca. Załączniki te stanowią równocześnie formularze kalkulacji ceny ofertowej. 5. Integralną część opisu przedmiotu zamówienia stanowią również projektowane postanowienia umowy (załącznik nr 4 do SWZ).
Internal identifierZP/3/2027
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 15100000 Animal products, meat and meat products
Additional classification (cpv): 15110000 Meat, 15130000 Meat products
5. Lot
LotLOT-0001
TitleCzęść nr 1: Dostawa mięsa czerwonego i tłuszczy zwierzęcych
Description1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa mięsa, wędlin i tłuszczy zwierzęcych (zamówienie z podziałem na 4 części). 2. Przedmiot zamówienia podzielony został na 4 następujące części: 1) Część nr 1: Dostawa mięsa czerwonego i tłuszczy zwierzęcych; 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie minimalnych wymagań jakościowych stanowi: załącznik nr 5 do SWZ. 4. Szczegółową specyfikację ilościową określa: 1) zał. nr 1A do SWZ – dot. części nr 1- Załącznik ten stanowi równocześnie formularz kalkulacji ceny ofertowej. 5. Integralną część opisu przedmiotu zamówienia stanowią również projektowane postanowienia umowy (załącznik nr 4 do SWZ).
Internal identifierCzęść nr 1
Options
Description of the options1. Zgodnie z art. 441 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji. 2. Zamawiający w terminie odpowiednio do 7 grudnia 2027 r. złoży Wykonawcy telefoniczne oświadczenie o zleceniu wykonania opcji. 3. Maksymalny wymiar (ilość) prawa opcji określony został w zał. nr 1A do SWZ – dot. części nr 1 4. Skorzystanie z prawa opcji może nastąpić w przypadku przydzielenia środków finansowych na realizacje zadań stanowiących przedmiot umowy i w konsekwencji pokrycia w planie finansowym Zamawiającego w określonym opcją zakresie. 5. Niezłożenie przez Zamawiającego oświadczenia, o którym mowa w ust. 2 w terminie do 7 grudnia 2027 r. oznacza rezygnację z pozostałej części przedmiotu umowy. W takim przypadku Wykonawcy przysługuje jedynie wynagrodzenie za wykonane dostawy. 6. Wykonawca oświadcza, że zgadza się na przewidziane niniejszą umową prawo opcji, dotyczące realizacji dostaw i że nie przysługuje mu żadne roszczenie z tytułu nie zlecenia przez Zamawiającego realizacji przedmiotu umowy w zakresie objętym opcją.
LotLOT-0002
TitleCzęść nr 2: Dostawa wędlin z mięsa czerwonego
Description1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa mięsa, wędlin i tłuszczy zwierzęcych (zamówienie z podziałem na 4 części). 2. Przedmiot zamówienia podzielony został na 4 następujące części: 1) Część nr 2 : Dostawa wędlin z mięsa czerwonego; 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie minimalnych wymagań jakościowych stanowi: załącznik nr 5 do SWZ. 4. Szczegółową specyfikację ilościową określa: 1) zał. nr 1B do SWZ – dot. części nr 2 - Załącznik ten stanowi równocześnie formularz kalkulacji ceny ofertowej. 5. Integralną część opisu przedmiotu zamówienia stanowią również projektowane postanowienia umowy (załącznik nr 4 do SWZ).
Internal identifierCzęść nr 2
Description of the options1. Zgodnie z art. 441 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji. 2. Zamawiający w terminie odpowiednio do 7 grudnia 2027 r. złoży Wykonawcy telefoniczne oświadczenie o zleceniu wykonania opcji. 3. Maksymalny wymiar (ilość) prawa opcji określony został w zał. nr 1B do SWZ – dot. części nr 2 4. Skorzystanie z prawa opcji może nastąpić w przypadku przydzielenia środków finansowych na realizacje zadań stanowiących przedmiot umowy i w konsekwencji pokrycia w planie finansowym Zamawiającego w określonym opcją zakresie. 5. Niezłożenie przez Zamawiającego oświadczenia, o którym mowa w ust. 2 w terminie do 7 grudnia 2027 r. oznacza rezygnację z pozostałej części przedmiotu umowy. W takim przypadku Wykonawcy przysługuje jedynie wynagrodzenie za wykonane dostawy. 6. Wykonawca oświadcza, że zgadza się na przewidziane niniejszą umową prawo opcji, dotyczące realizacji dostaw i że nie przysługuje mu żadne roszczenie z tytułu nie zlecenia przez Zamawiającego realizacji przedmiotu umowy w zakresie objętym opcją.
LotLOT-0003
TitleCzęść nr 3: Dostawa mięsa drobiowego
Description1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa mięsa, wędlin i tłuszczy zwierzęcych (zamówienie z podziałem na 4 części). 2. Przedmiot zamówienia podzielony został na 4 następujące części: 1) Część nr 3 : Dostawa mięsa drobiowego; 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie minimalnych wymagań jakościowych stanowi: załącznik nr 5 do SWZ. 4. Szczegółową specyfikację ilościową określa: 1) zał. nr 1C do SWZ – dot. części nr 3 - Załącznik ten stanowi równocześnie formularz kalkulacji ceny ofertowej. 5. Integralną część opisu przedmiotu zamówienia stanowią również projektowane postanowienia umowy (załącznik nr 4 do SWZ).
Internal identifierCzęść nr 3
Description of the options1. Zgodnie z art. 441 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji. 2. Zamawiający w terminie odpowiednio do 7 grudnia 2027 r. złoży Wykonawcy telefoniczne oświadczenie o zleceniu wykonania opcji. 3. Maksymalny wymiar (ilość) prawa opcji określony został w zał. nr 1C do SWZ – dot. części nr 3 4. Skorzystanie z prawa opcji może nastąpić w przypadku przydzielenia środków finansowych na realizacje zadań stanowiących przedmiot umowy i w konsekwencji pokrycia w planie finansowym Zamawiającego w określonym opcją zakresie. 5. Niezłożenie przez Zamawiającego oświadczenia, o którym mowa w ust. 2 w terminie do 7 grudnia 2027 r. oznacza rezygnację z pozostałej części przedmiotu umowy. W takim przypadku Wykonawcy przysługuje jedynie wynagrodzenie za wykonane dostawy. 6. Wykonawca oświadcza, że zgadza się na przewidziane niniejszą umową prawo opcji, dotyczące realizacji dostaw i że nie przysługuje mu żadne roszczenie z tytułu nie zlecenia przez Zamawiającego realizacji przedmiotu umowy w zakresie objętym opcją.
LotLOT-0004
TitleCzęść nr 4: Dostawa wędlin z mięsa drobiowego
Description1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa mięsa, wędlin i tłuszczy zwierzęcych (zamówienie z podziałem na 4 części). 2. Przedmiot zamówienia podzielony został na 4 następujące części: 1) Część nr 4 : Dostawa wędlin z mięsa drobiowego; 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie minimalnych wymagań jakościowych stanowi: załącznik nr 5 do SWZ. 4. Szczegółową specyfikację ilościową określa: 1) zał. nr 1D do SWZ – dot. części nr 4 - Załącznik ten stanowi równocześnie formularz kalkulacji ceny ofertowej. 5. Integralną część opisu przedmiotu zamówienia stanowią również projektowane postanowienia umowy (załącznik nr 4 do SWZ).
Internal identifierCzęść nr 4
Description of the options1. Zgodnie z art. 441 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji. 2. Zamawiający w terminie odpowiednio do 7 grudnia 2027 r. złoży Wykonawcy telefoniczne oświadczenie o zleceniu wykonania opcji. 3. Maksymalny wymiar (ilość) prawa opcji określony został w zał. nr 1D do SWZ – dot. części nr 4 4. Skorzystanie z prawa opcji może nastąpić w przypadku przydzielenia środków finansowych na realizacje zadań stanowiących przedmiot umowy i w konsekwencji pokrycia w planie finansowym Zamawiającego w określonym opcją zakresie. 5. Niezłożenie przez Zamawiającego oświadczenia, o którym mowa w ust. 2 w terminie do 7 grudnia 2027 r. oznacza rezygnację z pozostałej części przedmiotu umowy. W takim przypadku Wykonawcy przysługuje jedynie wynagrodzenie za wykonane dostawy. 6. Wykonawca oświadcza, że zgadza się na przewidziane niniejszą umową prawo opcji, dotyczące realizacji dostaw i że nie przysługuje mu żadne roszczenie z tytułu nie zlecenia przez Zamawiającego realizacji przedmiotu umowy w zakresie objętym opcją.