2. Procedure
Procedure
Title: Διακήρυξη Δημοσίου ηλεκτρονικού ανοικτού άνω των ορίων διαγωνισμού για την ανάδειξη αναδόχου για Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης Ηλεκτρομηχανολογικών εγκαταστάσεων κτιρίου CPV 50710000-5 , για τις ανάγκες των νοσοκομείου και των δομών του, προϋπολογισμού 185.000,00€ πλέον ΦΠΑ 24% (229.400,00€ συμπεριλαμβανομένου του Φ.Π.Α 24%),για ένα έτος με δικαίωμα προαίρεσης για ένα επιπλέον έτος
Description: Διακήρυξη Δημοσίου ηλεκτρονικού ανοικτού άνω των ορίων διαγωνισμού για την ανάδειξη αναδόχου για Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης Ηλεκτρομηχανολογικών εγκαταστάσεων κτιρίου CPV 50710000-5 για τις ανάγκες του Νοσοκομείου και των δομών του, για ένα (1) έτος προϋπολογισμός 185.000,00€ πλέον ΦΠΑ 24% (229.400,00€ συμπεριλαμβανομένου του Φ.Π.Α 24%), με δικαίωμα προαίρεσης για ένα επιπλέον έτος προϋπολογισμού 185.000,00€ πλέον ΦΠΑ 24% (229.400,00€ συμπεριλαμβανομένου του Φ.Π.Α 24%) ήτοι συνολικής εκτιμώμενης προϋπολογισθείσας δαπάνης για δυο (2) έτη 370.000,00€ πλέον ΦΠΑ 24% (458.800,00€ συμπεριλαμβανομένου του Φ.Π.Α 24%)σε βάρος του ΚΑΕ /ΑΛΕ 0879/24203010000031 του προϋπολογισμού του Νοσοκομείου με κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά μόνο βάσει τιμής.
Internal identifier: ΑΡ.ΗΛΕΚΤΡΟΝ.ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΕΣΗΔΗΣ 505036
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50710000 Repair and maintenance services of electrical and mechanical building installations
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Δημοσίος ηλεκτρονικός ανοικτός άνω των ορίων διαγωνισμόςγια την ανάδειξη αναδόχου για Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης Ηλεκτρομηχανολογικών εγκαταστάσεων κτιρίου CPV 50710000-5_ ΑΡ.ΣΥΣΤ..ΕΣΗΔΗΣ 505036
Description: Δημοσίος ηλεκτρονικός ανοικτός άνω των ορίων διαγωνισμόςγια την ανάδειξη αναδόχου για Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης Ηλεκτρομηχανολογικών εγκαταστάσεων κτιρίου CPV 50710000-5 _ ΑΡ.ΣΥΣΤ..ΕΣΗΔΗΣ 505036
Options:
Description of the options: Η Αναθέτουσα Αρχή με απόφασή Διοικητικού Συμβουλίου, η οποία κοινοποιείται στον Ανάδοχο πριν από τη χρονική λήξη της σύμβασης ή της λήξης του φυσικού ή οικονομικού της αντικειμένου, δύναται να ενεργοποιήσει το δικαίωμα προαίρεσης και να παρατείνει μονομερώς για ένα (1) έτος τη διάρκεια αυτής, με ταυτόχρονη αύξηση του οικονομικού της αντικειμένου ισόποση με την αρχική αξία της σύμβασης