2. Procedure
Procedure
Title: DOSTAWA MLEKA I PRZETWORÓW MLECZNYCH Z PODZIAŁEM NA 3 CZĘŚCI (ZADANIA)
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa ryb i produktów rybnych w przewidywanych ilościach z podziałem na 3 części (zadania). Zadanie 1 – DOSTAWA MLEKA I PRZETWORÓW MLECZNYCH - (GZ Siedlce) Zadanie 2 – DOSTAWA MLEKA I PRZETWORÓW MLECZNYCH - (GZ Warszawa -Wesoła) Zadanie 3 – DOSTAWA MLEKA I PRZETWORÓW MLECZNYCH - Kopytów ZZ LOGISTYK IIA - Kopytów 1. Wymogi ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załącznikach nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia, który zostanie zamieszczony na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/28wog. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu: Zamawiający przewiduje prawo opcji zgodnie z art. 441 ustawy - Prawo zamówień publicznych. Realizacja prawa opcji - w zależności od potrzeb Zamawiającego polegać będzie na zwiększeniu przedmiotu zamówienia zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia, maksymalnie do 200 % wartości zamówienia podstawowego. Zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym realizowane będzie przez Wykonawcę, z którym zawarto Umowę na zamówienie podstawowe na zasadach i według cen jednostkowych określonych w zamówieniu podstawowym. Zamawiający powiadomi Wykonawcę, w jakim zakresie zostanie on zobowiązany wykonać zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym. Realizacja opcjonalnej części będzie wykonywana na podstawie oświadczenia woli Zamawiającego wyrażonej w formie pisemnego zamówienia. Skorzystanie z prawa opcji zwiększenia asortymentu będzie miało zastosowanie w ramach zawartej Umowy na zamówienie podstawowe w przypadku konieczności zapewnienia ciągłości zaopatrywania osób żywionych. Wykonawca zostanie poinformowany o powyższym z co najmniej dwutygodniowym wyprzedzeniem. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji jest uprawnieniem Zamawiającego. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji rodzi po stronie Wykonawcy obowiązek realizacji zamówienia opcjonalnego. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. Skorzystanie z prawa opcji nie stanowi zmiany Umowy ani nie wymaga podpisania dodatkowej Umowy.
Internal identifier: D/77/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15500000 Dairy products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: ZADANIE NR 1:Dostawa mleka i przetworów mlecznych Grupa Zabezpieczenia (GZ) SIEDLCE
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa mleka i przetworów mlecznych na 2027 rok. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia) oraz w załączniku nr 6 do SWZ (projektowane postanowienia umowy) oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/28wog. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. Miejsce realizacji dostawy: 28 WOG – Magazyn Żywnościowy Grupy Zabezpieczenia Siedlce, ul Składowa 39, 08-110 – Siedlce, woj. mazowieckie
Internal identifier: D/77/2026 - Zadanie nr 1
Options:
Description of the options: Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu: Wymogi, ilości opcjonalne oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia) oraz w załączniku nr 6 do SWZ (projektowane postanowienia umowy) oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/28wog. 1. Zamawiający przewiduje prawo opcji zgodnie z art. 441 ustawy - Prawo zamówień publicznych. Realizacja prawa opcji - w zależności od potrzeb Zamawiającego polegać będzie na zwiększeniu przedmiotu zamówienia zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia, maksymalnie do 200 % wartości zamówienia podstawowego. Zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym realizowane będzie przez Wykonawcę, z którym zawarto Umowę na zamówienie podstawowe na zasadach i według cen jednostkowych określonych w zamówieniu podstawowym. Zamawiający powiadomi Wykonawcę, w jakim zakresie zostanie on zobowiązany wykonać zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym. Realizacja opcjonalnej części będzie wykonywana na podstawie oświadczenia woli Zamawiającego wyrażonej w formie pisemnego zamówienia. Skorzystanie z prawa opcji zwiększenia asortymentu będzie miało zastosowanie w ramach zawartej Umowy na zamówienie podstawowe w przypadku konieczności zapewnienia ciągłości zaopatrywania osób żywionych. Wykonawca zostanie poinformowany o powyższym z co najmniej dwutygodniowym wyprzedzeniem. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji jest uprawnieniem Zamawiającego. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji rodzi po stronie Wykonawcy obowiązek realizacji zamówienia opcjonalnego. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. Skorzystanie z prawa opcji nie stanowi zmiany Umowy ani nie wymaga podpisania dodatkowej Umowy.
Lot: LOT-0002
Title: Zadanie nr 2 - Dostawa mleka i przetworów mlecznych
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa mleka i przetworów mlecznych na 2027 rok. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia) oraz w załączniku nr 6A do SWZ (projektowane postanowienia umowy) oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/28wog. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. Miejsce realizacji dostawy: 28 WOG – Magazyn Żywnościowy Grupy Zabezpieczenia Wesoła, ul Okuniewska 1, 05-075 Warszawa – Wesoła, woj. Mazowieckie
Internal identifier: D/77/2026 Zadanie nr 2
Description of the options: Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu: Wymogi, ilości opcjonalne oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia) oraz w załączniku nr 6A do SWZ (projektowane postanowienia umowy) oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/28wog. 1. Zamawiający przewiduje prawo opcji zgodnie z art. 441 ustawy - Prawo zamówień publicznych. Realizacja prawa opcji - w zależności od potrzeb Zamawiającego polegać będzie na zwiększeniu przedmiotu zamówienia zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia, maksymalnie do 200 % wartości zamówienia podstawowego. Zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym realizowane będzie przez Wykonawcę, z którym zawarto Umowę na zamówienie podstawowe na zasadach i według cen jednostkowych określonych w zamówieniu podstawowym. Zamawiający powiadomi Wykonawcę, w jakim zakresie zostanie on zobowiązany wykonać zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym. Realizacja opcjonalnej części będzie wykonywana na podstawie oświadczenia woli Zamawiającego wyrażonej w formie pisemnego zamówienia. Skorzystanie z prawa opcji zwiększenia asortymentu będzie miało zastosowanie w ramach zawartej Umowy na zamówienie podstawowe w przypadku konieczności zapewnienia ciągłości zaopatrywania osób żywionych. Wykonawca zostanie poinformowany o powyższym z co najmniej dwutygodniowym wyprzedzeniem. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji jest uprawnieniem Zamawiającego. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji rodzi po stronie Wykonawcy obowiązek realizacji zamówienia opcjonalnego. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. Skorzystanie z prawa opcji nie stanowi zmiany Umowy ani nie wymaga podpisania dodatkowej Umowy.
Lot: LOT-0004
Title: Zadanie nr 3 - Dostawa mleka i przetworów mlecznych
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa mleka i przetworów mlecznych na 2026 rok. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia) oraz w załączniku nr 6B do SWZ (projektowane postanowienia umowy) oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/28wog. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. Miejsce realizacji dostawy: KOPYTÓW ZZ LOGISTYK II A - Magazyn Żywnościowy Kopytów 10, 21-509 Kopytów, woj. Lubelskie powiat Bialski
Internal identifier: D/77/2026 Zadanie nr 3
Description of the options: Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu: Wymogi, ilości opcjonalne oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia) oraz w załączniku nr 6B do SWZ (projektowane postanowienia umowy) oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/28wog. 1. Zamawiający przewiduje prawo opcji zgodnie z art. 441 ustawy - Prawo zamówień publicznych. Realizacja prawa opcji - w zależności od potrzeb Zamawiającego polegać będzie na zwiększeniu przedmiotu zamówienia zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia, maksymalnie do 200 % wartości zamówienia podstawowego. Zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym realizowane będzie przez Wykonawcę, z którym zawarto Umowę na zamówienie podstawowe na zasadach i według cen jednostkowych określonych w zamówieniu podstawowym. Zamawiający powiadomi Wykonawcę, w jakim zakresie zostanie on zobowiązany wykonać zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym. Realizacja opcjonalnej części będzie wykonywana na podstawie oświadczenia woli Zamawiającego wyrażonej w formie pisemnego zamówienia. Skorzystanie z prawa opcji zwiększenia asortymentu będzie miało zastosowanie w ramach zawartej Umowy na zamówienie podstawowe w przypadku konieczności zapewnienia ciągłości zaopatrywania osób żywionych. Wykonawca zostanie poinformowany o powyższym z co najmniej dwutygodniowym wyprzedzeniem. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji jest uprawnieniem Zamawiającego. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji rodzi po stronie Wykonawcy obowiązek realizacji zamówienia opcjonalnego. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. Skorzystanie z prawa opcji nie stanowi zmiany Umowy ani nie wymaga podpisania dodatkowej Umowy.