623585-2026 - Competition
Netherlands – Specialty design services – Tentoonstellingsontwerp en Art Direction Teylers Museum
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Tentoonstellingsontwerp en Art Direction Teylers Museum
Description: De opdracht betreft het integrale ontwerp van de publieksuitingen binnen Teylers Museum. Onder publieksuitingen wordt verstaan: Alle informatievoorzieningen van de vaste, historische presentaties van Teylers Museum, waaronder een aantal specials per zaal; - Educatieve uitingen; - Eventuele verdiepende multimediale of audiotour; - Nieuwe publieksbeleving en ruimtelijke invulling van de Entreehal; - Nieuwe publieksbeleving en ruimtelijke invulling van de Grote Zaal (grenzend aan de Ovale Zaal); - Nieuwe publieksbeleving en ruimtelijke invulling van de Tuinzaal; - Visie op de signing. Zie verder selectiedocument. Zie verder selectiedocument.
Internal identifier: TN609766
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79930000 Specialty design services
Additional classification (cpv): 92521100 Museum-exhibition services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1