See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Vienkartinės medicinos priemonės. Tvarsliava (Hidrokoloidiniai tvarsčiai, purškiamas tvarstis gilioms žaizdoms)
Description: Vienkartinės medicinos priemonės. Tvarsliava (Hidrokoloidiniai tvarsčiai, purškiamas tvarstis gilioms žaizdoms)
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33141111 Adhesive dressings
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 1. Vienkartinės priemonės. Įvairi tvarsliava
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: 2. Specialios chirurginės skaros
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: 3. Servėtėlės
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: 4. Silikoniniai tvarsčiai
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Title: 5. Sterilūs tvarsčiai, virstantys geliu
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Title: 6. Vienkartiniai sterilūs paketai
Internal identifier: 6