2. Procedure
Procedure
Title: Zakup stołu operacyjnego wraz elementami/modułami dodatkowymi oraz wózków/stołów transportowych na potrzeby Oddziału Chirurgii Jednego Dnia
Description: Zakup stołu operacyjnego wraz elementami/modułami dodatkowymi oraz wózków/stołów transportowych na potrzeby Oddziału Chirurgii Jednego Dnia - 2 pakiety asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiot zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
Internal identifier: DZP/218/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33192230 Operating tables
Additional classification (cpv): 33193000 Invalid carriages, wheelchairs and associated devices
5. Lot
Lot: LOT-0002
Title: Pakiet nr 1
Description: Przedmiotem zamówienia jest Stół operacyjny wraz z elementami/modułami dodatkowymi. Szczegółowy opis przedmiot zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
Internal identifier: DZP/218/2026 - Pakiet nr 1
Lot: LOT-0003
Title: Pakiet nr 2
Description: Przedmiotem zamówienia jest Wózek/stół transportowy. Szczegółowy opis przedmiot zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
Internal identifier: DZP/218/2026 - Pakiet nr 2
Main classification (cpv): 33193000 Invalid carriages, wheelchairs and associated devices