2. Procedure
Procedure
Title: Prestari servicii exploatare forestiera
Description: Prestari servicii exploatare forestiera pentru asigurarea nevoilor de lemn de foc pentru populatia din Comuna Telciu si institutiile pulice de pe raza comunei, volum 1062,21mc, termenul până la care se pot solicita clarificări înainte de data limita de depunere a ofertelor este de 18 zile înainte de termenul limită de depunere a ofertelor, Autoritatea contractantă va răspunde solicitărilor la clarificări în a 11-a zi înaintea datei limită de depunere a ofertelor
Internal identifier: 25327840202638
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77211100 Timber harvesting services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: PARTIDA 480 Valea Iscrazii accidentale
Description: Servicii de exploatare forestiera , 136,95 mc, UP II, ua 30 pentru asigurarea necesarului de lemn pentu foc populatie.
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: PARTIDA 485 Mlastini Rarituri
Description: Servicii de exploatare forestiera , 925,26 mc, UPII, ua 70B pentru asigurarea necesarului de lemn pentu foc populatie.
Internal identifier: 2