2. Procedure
Procedure
Title: Nakladanie s komunálnymi odpadmi a drobnými stavebnými odpadmi na území mesta Košice
Description: Predmet zákazky je rozdelený na dve časti: 1. Časť – Komunálny odpad (ZKO) Predmetom zákazky je poskytovanie služieb v oblasti nakladania s komunálnymi odpadmi v zmysle tohto opisu predmetu zákazky, okrem iného služieb spojených so zberom, odvozom a spracovaním komunálnych odpadov, dezinfekciou a čistením zberných nádob, ako aj prevádzkovanie zberných dvorov na území mesta Košice vrátane zabezpečenia triedeného zberu. Požiadavky verejného obstarávateľa na zabezpečenie triedeného zberu sú uvedené v Časti 1 bode 1.3 Opisu predmetu zákazky. Služby je potrebné zabezpečiť v súlade s hierarchiou odpadového hospodárstva vyplývajúcou zo zákona č. 79/2015 Z. z. o odpadoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len „Zákon o odpadoch“) a s ďalšími súvisiacimi právnymi predpismi. Predpokladaný termín začatia poskytovania služby je 1. január 2027. Doba trvania poskytovania služby je stanovená na 120 mesiacov, t. j. do 31. decembra 2036 v prípade účinnosti zmluvy od 01.01.2027. Ak sa tak nestane doba trvania zmluvy bude 120 mesiacov od účinnosti zmluvy. S výnimkou prevádzky zberných dvorov sa všetky služby musia začať poskytovať ku dňu účinnosti zmluvy. V prípade, ak v čase začatia poskytovania služieb nebude dostupný požadovaný počet zberných dvorov, ich uvedenie do prevádzky sa riadi podmienkami špecifikovanými v časti venovanej zberným dvorom, pričom sa umožňuje ich zriadenie a sprevádzkovanie v troch etapách, ako je uvedené ďalej v opise predmetu zákazky. Mesto Košice ako verejný obstarávateľ deklaruje v rámci svojich kompetencií súčinnosť pri legislatívnych a vecných krokoch nevyhnutných na riadne a efektívne poskytovanie predmetných služieb, vrátane zabezpečenia potrebných povolení, informovania obyvateľstva a koordinácie vývoja systému odpadového hospodárstva na svojom území. 2. Časť – Kuchynsky rozložiteľný biologický odpad (KBO) Predmetom zákazky je poskytovanie služieb v oblasti nakladania s komunálnym odpadom (biologicky rozložiteľný kuchynský odpad – katalógové číslo odpadu 20 01 08) v zmysle tohto opisu predmetu zákazky, a to služieb spojených so zberom, odvozom a spracovaním biologicky rozložiteľného kuchynského odpadu. Služby je potrebné zabezpečiť v súlade s hierarchiou odpadového hospodárstva vyplývajúcou zo zákona č. 79/2015 Z. z. o odpadoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len „Zákon o odpadoch“) a s ďalšími súvisiacimi právnymi predpismi. Predpokladaný termín začatia poskytovania služby je 1. január 2027. Doba trvania poskytovania služby je stanovená na 120 mesiacov, t. j. do 31. decembra 2036 v prípade účinnosti zmluvy od 01.01.2027. Ak sa tak nestane doba trvania zmluvy bude 120 mesiacov od účinnosti zmluvy. Služby sa musia začať poskytovať ku dňu účinnosti zmluvy. Mesto Košice ako verejný obstarávateľ deklaruje v rámci svojich kompetencií súčinnosť pri legislatívnych a vecných krokoch nevyhnutných na riadne a efektívne poskytovanie predmetných služieb, vrátane zabezpečenia potrebných povolení, informovania obyvateľstva a koordinácie vývoja systému odpadového hospodárstva na svojom území.
Internal identifier: 565 066
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90511000 Refuse collection services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Komunálny odpad (ZKO)
Description: Predmetom zákazky je poskytovanie služieb v oblasti nakladania s komunálnymi odpadmi v zmysle tohto opisu predmetu zákazky, okrem iného služieb spojených so zberom, odvozom a spracovaním komunálnych odpadov, dezinfekciou a čistením zberných nádob, ako aj prevádzkovanie zberných dvorov na území mesta Košice vrátane zabezpečenia triedeného zberu. Požiadavky verejného obstarávateľa na zabezpečenie triedeného zberu sú uvedené v Časti 1 bode 1.3 Opisu predmetu zákazky. Služby je potrebné zabezpečiť v súlade s hierarchiou odpadového hospodárstva vyplývajúcou zo zákona č. 79/2015 Z. z. o odpadoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len „Zákon o odpadoch“) a s ďalšími súvisiacimi právnymi predpismi. Predpokladaný termín začatia poskytovania služby je 1. január 2027. Doba trvania poskytovania služby je stanovená na 120 mesiacov, t. j. do 31. decembra 2036 v prípade účinnosti zmluvy od 01.01.2027. Ak sa tak nestane doba trvania zmluvy bude 120 mesiacov od účinnosti zmluvy. S výnimkou prevádzky zberných dvorov sa všetky služby musia začať poskytovať ku dňu účinnosti zmluvy. V prípade, ak v čase začatia poskytovania služieb nebude dostupný požadovaný počet zberných dvorov, ich uvedenie do prevádzky sa riadi podmienkami špecifikovanými v časti venovanej zberným dvorom, pričom sa umožňuje ich zriadenie a sprevádzkovanie v troch etapách, ako je uvedené ďalej v opise predmetu zákazky. Mesto Košice ako verejný obstarávateľ deklaruje v rámci svojich kompetencií súčinnosť pri legislatívnych a vecných krokoch nevyhnutných na riadne a efektívne poskytovanie predmetných služieb, vrátane zabezpečenia potrebných povolení, informovania obyvateľstva a koordinácie vývoja systému odpadového hospodárstva na svojom území.
Lot: LOT-0002
Title: Kuchynsky rozložiteľný biologický odpad (KBO)
Description: Predmetom zákazky je poskytovanie služieb v oblasti nakladania s komunálnym odpadom (biologicky rozložiteľný kuchynský odpad – katalógové číslo odpadu 20 01 08) v zmysle tohto opisu predmetu zákazky, a to služieb spojených so zberom, odvozom a spracovaním biologicky rozložiteľného kuchynského odpadu. Služby je potrebné zabezpečiť v súlade s hierarchiou odpadového hospodárstva vyplývajúcou zo zákona č. 79/2015 Z. z. o odpadoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len „Zákon o odpadoch“) a s ďalšími súvisiacimi právnymi predpismi. Predpokladaný termín začatia poskytovania služby je 1. január 2027. Doba trvania poskytovania služby je stanovená na 120 mesiacov, t. j. do 31. decembra 2036 v prípade účinnosti zmluvy od 01.01.2027. Ak sa tak nestane doba trvania zmluvy bude 120 mesiacov od účinnosti zmluvy.