623773-2026 - Competition
Czechia – Cleaning services – Úklid prostor Psychiatrické nemocnice Brno
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
TitleÚklid prostor Psychiatrické nemocnice Brno
DescriptionPředmětem veřejné zakázky jsou služby spočívající v zajištění komplexního úklidu prostor Psychiatrické nemocnice Brno prováděním pravidelných a nepravidelných úklidových a desinfekčních prací v rozsahu a způsobem blíže specifikovaným v přílohách zadávací dokumentace .
Internal identifierÚklid prostor Psychiatrické nemocnice Brno
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Main features of the procedureJedná se o nadlimitní veřejnou zakázku ve smyslu § 25 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů, („ZZVZ“), zadávanou v otevřeném řízení podle § 56 ZZVZ, („veřejná zakázka“).
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 90910000 Cleaning services
5. Lot
LotLOT-0001
Options
Description of the optionsBližší podrobnosti stanoví zadávací dokumentace.