See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Pořízení hardwarového a softwarového vybavení pro digitalizaci a automatizaci logistických procesů
Description: Tato veřejná zakázka je rozdělena na části. Předmětem plnění veřejné zakázky je: Část 1: ERP a WMS (dále jen „Část 1“) Dodávka, implementace, konfigurace a podpora podnikového informačního systému typu ERP/WMS včetně zajištění migrace dat, zaškolení uživatelů, poskytování servisních služeb a dodávky minimálně 2 ks ručních skladových terminálů jako koncových zařízení pro skladové operace. Část 2: RTLS (dále jen „Část 2“) Dodávka, implementace, konfigurace a uvedení do provozu systému RTLS / digitálního monitoringu skladových jednotek, palet, šarží a manipulační techniky v logistickém provozu zadavatele. Systém musí umožnit identifikaci palet přicházejících z výrobního dopravníku, jejich spárování s výrobními/šaržovými daty, průběžné sledování pohybu ve skladových a expedičních zónách a předávání dat navazujícím systémům, zejména ERP/WMS/MES. Součástí dodávky musí být veškerý SW, HW, licence, implementační práce, integrace, testování, školení, dokumentace a servisní podpora nutné pro splnění požadavků této specifikace. Pokud dodavatel k naplnění požadavků potřebuje vlastní zařízení na VZV, servery, senzory, čtečky, kamery, lokátory, tagy, brány, síťové prvky nebo jiný hardware, zahrne je do své nabídky a popíše jejich roli v architektuře řešení. Část 3: Bezobslužná expedice (dále jen „Část 3“) Dodávka, implementace, konfigurace a podpora systému pro bezobslužnou nebo částečně bezobslužnou expedici, řízení příjezdů dopravních prostředků, rezervaci časových oken, identifikaci vozidel a podporu administrativních a provozních úkonů při nakládce a vykládce. Část 4: Digitální dvojče (dále jen „Část 4“) Dodávka profesionálního software pro tvorbu, modelování, simulaci, vizualizaci a vyhodnocování výrobních, skladových, dopravních a logistických procesů.
Internal identifier: DLM 001
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Nadlimitní režim Otevřené řízení Veřejná zakázka na dodávky
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48451000 Enterprise resource planning software package
Additional classification (cpv): 48780000 System, storage and content management software package, 72265000 Software configuration services, 51611000 Installation services of computers, 42961300 Vehicle location system, 48921000 Automation system, 48627000 Real-time operating system software package
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: ERP a WMS
Description: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka, implementace, konfigurace a podpora podnikového informačního systému typu ERP/WMS včetně zajištění migrace dat, zaškolení uživatelů, poskytování servisních služeb a dodávky minimálně 2 ks ručních skladových terminálů jako koncových zařízení pro skladové operace.
Internal identifier: Část 1
Additional classification (cpv): 48780000 System, storage and content management software package, 72265000 Software configuration services, 51611000 Installation services of computers
Lot: LOT-0004
Title: Digitální dvojče
Description: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka profesionálního software pro tvorbu, modelování, simulaci, vizualizaci a vyhodnocování výrobních, skladových, dopravních a logistických procesů.
Internal identifier: Část 4
Main classification (cpv): 48627000 Real-time operating system software package
Additional classification (cpv): 72265000 Software configuration services, 51611000 Installation services of computers
Lot: LOT-0003
Title: Bezobslužná expedice
Description: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka, implementace, konfigurace a podpora systému pro bezobslužnou nebo částečně bezobslužnou expedici, řízení příjezdů dopravních prostředků, rezervaci časových oken, identifikaci vozidel a podporu administrativních a provozních úkonů při nakládce a vykládce.
Internal identifier: Část 3
Main classification (cpv): 48921000 Automation system
Lot: LOT-0002
Title: RTLS
Description: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka, implementace, konfigurace a uvedení do provozu systému RTLS / digitálního monitoringu skladových jednotek, palet, šarží a manipulační techniky v logistickém provozu zadavatele. Systém musí umožnit identifikaci palet přicházejících z výrobního dopravníku, jejich spárování s výrobními/šaržovými daty, průběžné sledování pohybu ve skladových a expedičních zónách a předávání dat navazujícím systémům, zejména ERP/WMS/MES. Součástí dodávky musí být veškerý SW, HW, licence, implementační práce, integrace, testování, školení, dokumentace a servisní podpora nutné pro splnění požadavků této specifikace. Pokud dodavatel k naplnění požadavků potřebuje vlastní zařízení na VZV, servery, senzory, čtečky, kamery, lokátory, tagy, brány, síťové prvky nebo jiný hardware, zahrne je do své nabídky a popíše jejich roli v architektuře řešení.
Internal identifier: Část 2
Main classification (cpv): 42961300 Vehicle location system