623842-2026 - Competition
Poland – Electricity – Dostawa energii elektrycznej na potrzeby obiektów SPWSZ w Szczecinie
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleDostawa energii elektrycznej na potrzeby obiektów SPWSZ w Szczecinie
DescriptionPrzedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej na potrzeby obiektów SPWSZ w Szczecinie. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ oraz w opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Internal identifierEP/220/70/2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 09310000 Electricity
5. Lot
LotLOT-0001
Options
Description of the optionsZamawiający nie korzysta z prawa opcji.