623880-2026 - Competition
Sweden – Education and training services – Ämnesspecialist för utbildning inom teleteknik (järnväg)
Contract notice – light regime
Services
2. Procedure
Procedure
TitleÄmnesspecialist för utbildning inom teleteknik (järnväg)
DescriptionRamavtal-Ämnesspecialist för utbildning inom järnvägsområdet för teleteknik till Trafikverket-trafikverksskolan.
Internal identifierKOM-421301
Type of procedureOther single stage procedure
Main features of the procedurepris
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 80000000 Education and training services
5. Lot
LotLOT-0001
Internal identifierÄmnesspecialist för utbildning inom teleteknik (järnväg)
623880-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Undervisning och utbildning – Ämnesspecialist för utbildning inom teleteknik (järnväg)
Meddelande om upphandling – förenklat system
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierareKOM-421301
Typ av förfarandeAnnat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste känneteckenpris
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 80000000 Undervisning och utbildning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001