623899-2026 - Competition
Bulgaria – Electrodes – Доставка на електроди и консумативи за рН- метри, оксиметри, апарати за електропроводимост (лабораторни и преносими) и автоматични титратори
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Доставка на електроди и консумативи за рН- метри, оксиметри, апарати за електропроводимост (лабораторни и преносими) и автоматични титратори
Description: Доставка на електроди и консумативи за апарати (лабораторни и преносими) за измерване, необходими за ежедневната лабораторна дейност. Апаратите за определяне на характеристиките активна реакция (рН), електропроводимост, разтворен кислород и специфични аниони и катиони са едни от най- експлоатираните технически средства в лабораториите на ИАОС при полевите изпитвания на водни проби (повърхностни, подземни, отпадъчни и морски) и лабораторни изпитвания на проби от води, почви, седименти, утайки и отпадни продукти. За определяне на цитираните по-горе характеристики с изискващата се аналитична точност за докладване на резултатите от проведените изпитвания е необходимо закупуването на специфични измервателни клетки (електроди), посредством които да се осигури измервателния процес. Именно поради тази причина е необходимо да бъде възложена обществена поръчка с предмет: „Доставка на електроди и консумативи за рН- метри, оксиметри, апарати за електропроводимост (лабораторни и преносими) и автоматични титратори“. Доставката на различните видове електроди и необходимите за поддържането им консумативи е продиктувана от това, че те имат сравнително кратък експлоатационен живот, след което техническите им параметри се влошават и провеждането на точни измервания е невъзможно, а консумативите са необходими за да се създаде възможност електродите да се поддържат в оптималните си измерватели параметри в рамките на максималния им срок на годност Обект на поръчката е доставка. Обществената поръчка е разделена на пет обособени позиции както следва: Обособена позиция № 1 - Електроди съвместими с уреди WTW Обособена позиция № 2 - Електроди съвместими с уреди Thermo Fisher Scientific Orion Star Обособена позиция № 3 - Електроди съвместими с апарати Metrohm Обособена позиция № 4 - Електроди съвместими с апарати Agilent ​​​​​​​
Internal identifier: 605911
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 31711140 Electrodes
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Електроди съвместими с уреди WTW
Description: Доставка на електроди съвместими с уреди WTW
Internal identifier: 606507
Lot: LOT-0002
Title: Електроди съвместими с уреди Thermo Fisher Scientific Orion Star
Description: Доставка на електроди съвместими с уреди Thermo Fisher Scientific Orion Star.​​​​​​​
Internal identifier: 606512
Lot: LOT-0003
Title: Електроди съвместими с апарати Metrohm
Description: Доставка на електроди съвместими с апарати Metrohm.
Internal identifier: 606517
Lot: LOT-0004
Title: Електроди съвместими с апарати Agilent
Description: Доставка нс електроди съвместими с апарати Agilent.
Internal identifier: 606519