2. Procedure
Procedure
Title: Vypracování projektové dokumentace pro rekonstrukci ÚRAO Richard včetně autorského dozoru
Description: Zhotovení kompletní projektové dokumentace včetně soupisu stavebních prací, dodávek a služeb a kontrolního rozpočtu (samostatně pro dvě části stavby – komíny a komory) v rozsahu pro výběr zhotovitele rekonstrukce objektu Úložiště radioaktivního odpadu Richard, na adrese Na Bídnici 2101/3, 412 01 Litoměřice, a navazující autorský dozor.
Internal identifier: 2026.09.08
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71320000 Engineering design services
Additional classification (cpv): 71248000 Supervision of project and documentation
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: Zadavatel si vyhrazuje dle ust. § 100 odst. 2 ZZVZ možnost v průběhu plnění veřejné zakázky nahrazení vybraného dodavatele dalším účastníkem zadávacího řízení v pořadí dle hodnocení nabídek v případě, že smlouva o dílo bude v průběhu plnění díla ukončena před úplným dokončením a předáním díla z důvodů, které nejsou na straně zadavatele (tj. zejména z důvodu sankčního ukončení smlouvy z důvodu řádného neplnění závazků dodavatele či ztráty způsobilosti dodavatele plnit). Zadavatel v takovém případě osloví dalšího účastníka zadávacího řízení v pořadí dle hodnocení nabídek a bude-li takový účastník souhlasit a zároveň bude nadále splňovat podmínky účasti v zadávacím řízení, uzavře s ním zadavatel smlouvu plně odpovídající jeho nabídce, a to ve vztahu k dosud nerealizované části plnění. Neuzavře-li takový účastník uvedenou smlouvu nebo nebude k jejímu uzavření způsobilý, je zadavatel oprávněn postupem dle předchozí věty vyzvat k jejímu uzavření dalšího účastníka v pořadí, a to i opakovaně.