See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: POZÁRUČNÍ SERVIS A ÚDRŽBA VOZIDEL
Description: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění komplexního pozáručního servisu, pravidelné údržby, mechanických, klempířských, lakýrnických a autoelektrikářských prací, pneuservisu, zajištění STK a měření emisí a nákupu náhradních dílů pro celkem 100 vozidel zadavatele.
Internal identifier: ZUCRX00K2PEI
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50112000 Repair and maintenance services of cars
5. Lot
Lot: LOT-0008
Title: České Budějovice
Description: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění komplexního pozáručního servisu, pravidelné údržby, mechanických, klempířských, lakýrnických a autoelektrikářských prací, pneuservisu, zajištění STK a měření emisí a nákupu náhradních dílů pro celkem 9 vozidel zadavatele.
Internal identifier: ČÁST 08
Options:
Description of the options: Právo na změnu závazku ze smlouvy (vyhrazená změna závazku podle § 100 odst. 1 ZZVZ): Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje právo na navýšení celkového finančního limitu plnění (předpokládané hodnoty) pro každou jednotlivou část zakázky, a to až o 30 % z původní předpokládané hodnoty dané části, pokud by v průběhu plnění došlo k vyčerpání původního finančního limitu z důvodu zvýšené a nepředvídatelné potřeby servisních služeb nebo oprav vozidel zadavatele. Realizace tohoto navýšení bude prováděna za stávajících vysoutěžených jednotkových cen a bude stvrzena písemným dodatkem ke smlouvě o dílo. Objednatel si vyhrazuje právo v průběhu plnění Smlouvy jednostranně měnit (doplňovat nebo vyřazovat) konkrétní seznam servisovaných vozidel v závislosti na obměně svého vozového parku, vyřazení opotřebených vozidel či nákupu nových, a to za zachování vysoutěžených jednotkových cen pro dané kategorie prací. Tato změna nevyžaduje sepisování písemného dodatku ke smlouvě.
Lot: LOT-0006
Title: Karlovy Vary
Description: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění komplexního pozáručního servisu, pravidelné údržby, mechanických, klempířských, lakýrnických a autoelektrikářských prací, pneuservisu, zajištění STK a měření emisí a nákupu náhradních dílů pro celkem 4 vozidel zadavatele.
Internal identifier: ČÁST 06
Lot: LOT-0005
Title: Hradec Králové, Náchod, Trutnov, Chrudim, Pardubice, Jičín
Description: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění komplexního pozáručního servisu, pravidelné údržby, mechanických, klempířských, lakýrnických a autoelektrikářských prací, pneuservisu, zajištění STK a měření emisí a nákupu náhradních dílů pro celkem 21 vozidel zadavatele.
Internal identifier: ČÁST 05
Lot: LOT-0004
Title: Kladno, Mělník
Description: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění komplexního pozáručního servisu, pravidelné údržby, mechanických, klempířských, lakýrnických a autoelektrikářských prací, pneuservisu, zajištění STK a měření emisí a nákupu náhradních dílů pro celkem 11 vozidel zadavatele.
Internal identifier: ČÁST 04
Lot: LOT-0003
Title: Praha
Description: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění komplexního pozáručního servisu, pravidelné údržby, mechanických, klempířských, lakýrnických a autoelektrikářských prací, pneuservisu, zajištění STK a měření emisí a nákupu náhradních dílů pro celkem 8 vozidel zadavatele.
Internal identifier: ČÁST 03
Lot: LOT-0007
Title: Liberec
Description: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění komplexního pozáručního servisu, pravidelné údržby, mechanických, klempířských, lakýrnických a autoelektrikářských prací, pneuservisu, zajištění STK a měření emisí a nákupu náhradních dílů pro celkem 6 vozidel zadavatele.
Internal identifier: ČÁST 07
Lot: LOT-0002
Title: Plzeň, Klatovy
Description: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění komplexního pozáručního servisu, pravidelné údržby, mechanických, klempířských, lakýrnických a autoelektrikářských prací, pneuservisu, zajištění STK a měření emisí a nákupu náhradních dílů pro celkem 12 vozidel zadavatele.
Internal identifier: ČÁST 02
Lot: LOT-0011
Title: Příbram
Description: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění komplexního pozáručního servisu, pravidelné údržby, mechanických, klempířských, lakýrnických a autoelektrikářských prací, pneuservisu, zajištění STK a měření emisí a nákupu náhradních dílů pro celkem 3 vozidel zadavatele.
Internal identifier: ČÁST 11
Lot: LOT-0009
Title: Most
Internal identifier: ČÁST 09
Lot: LOT-0001
Title: Ústí nad Labem, Děčín
Description: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění komplexního pozáručního servisu, pravidelné údržby, mechanických, klempířských, lakýrnických a autoelektrikářských prací, pneuservisu, zajištění STK a měření emisí a nákupu náhradních dílů pro celkem 19 vozidel zadavatele.
Internal identifier: ČÁST 01
Lot: LOT-0010
Title: Kolín
Internal identifier: ČÁST 10