2. Procedure
Procedure
Title: N3 kategooria vahetatava pealisehitusega hooldusveoki ostmine
Description: Riigihanke esemeks on N3 kategooria vahetatava pealisehitusega hooldusveoki soetamine Tartu Linnahooldusele. Hanke koosseisu kuuluvad baasveok ning sellega ühilduvad vahetatavad suvise ja talvise teehoolduse pealisehitused ja seadmed vastavalt riigihanke alusdokumentides sätestatud tehnilistele tingimustele. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 314762-0000
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Avatud hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34144400 Road-maintenance vehicles
Additional classification (cpv): 34140000 Heavy-duty motor vehicles
5. Lot
Lot: LOT-0000