2. Procedure
Procedure
Title: Levering Kunststof riolering
Description: Betreft de levering op afroep en naar behoefte van kunststof rioleringsmateriaal.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 44130000 Sewer mains
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Perceel 1 Vrij verval riolering en huisaansluitingen
Description: De levering op afroep en naar behoefte van vrij verval riolering en huisaansluitingen.
Quantity: 200 000 metres
Lot: LOT-0002
Title: Perceel 2 Druk riolering
Description: De levering op afroep en naar behoefte van druk riolering.
Quantity: 4 000 metres
Lot: LOT-0003
Title: Perceel 3 Drainage/infiltratietransport
Description: De levering op afroep en naar behoefte van drainage/infiltratietransport.
Quantity: 140 000 metres
Lot: LOT-0004
Title: Perceel 4 Infiltratiekolk + buis geringe inbouwdiepte
Description: De levering op afroep en naar behoefte van infiltratiekolken en buizen voor geringe inbouwdiepte.
Quantity: 1 500 pieces
Lot: LOT-0005
Title: Perceel 5 Kunststof putten
Description: De levering op afroep en naar behoefte van kunststof putten.
Quantity: 140 pieces
Lot: LOT-0006
Title: Perceel 6 Innovatie
Description: Voor perceel 6 (innovatie) geldt dat iedere Inschrijver ongeacht het perceel, die voldoet aan de geschiktheidseisen en minimumeisen en op wie geen uitsluitingscriteria van toepassing zijn, gedurende de looptijd van de Opdracht het recht heeft om duurzame/circulaire varianten aan te dragen. De innovatieve duurzame producten kunnen betrekking hebben op elk van de percelen 1 t/m 5. De kandidaat opdrachtnemer dient van de aangedragen variant(en) door middel van een plan van aanpak aan te tonen dat de variant aan de functionele eisen voldoet. Daarnaast dient hij door middel van een Levenscyclusanalyse met milieukosten indicator aan te tonen dat de variant past in de doelen van de gemeente op het gebied van duurzaamheid en circulariteit. Indien dit met succes aangetoond wordt, zal de gemeente op zoek gaan naar een geschikt project om het innovatieve product toe te passen. De in het pilotproject opgedane kennis en ervaring zal ingezet worden bij toekomstige aanbestedingen.
Quantity: 1 piece