624015-2026 - Competition
Poland – Surgical instruments – Dostawa zestawu do endoskopowej chirurgii kręgosłupa dla SPWSZ w Szczecinie
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa zestawu do endoskopowej chirurgii kręgosłupa dla SPWSZ w Szczecinie
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawu do endoskopowej chirurgii kręgosłupa dla SPWSZ w Szczecinie. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ oraz w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1/1A do SWZ.
Internal identifier: EP/220/89/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33169000 Surgical instruments
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 1 zawarty jest w załączniku nr 1/1A do SWZ.