624044-2026 - Competition
Poland – Motor vehicles – Dostawa pojazdu bramowego do przewozu kontenerów oraz pojazdu ciężarowego samowyładowczego do Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Saniko Sp. z o.o. we Włocławku
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa pojazdu bramowego do przewozu kontenerów oraz pojazdu ciężarowego samowyładowczego do Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Saniko Sp. z o.o. we Włocławku
Description: Przedmiotem zamówienia w podziale na części jest dla: a) części I – dostawa fabrycznie nowego pojazdu bramowego, którego wymagane parametry techniczne, szczegółowo opisano w dokumentach zamówienia, b) części II – dostawa fabrycznie nowego pojazdu ciężarowego samowyładowczego, którego wymagane parametry techniczne, szczegółowo opisano w dokumentach zamówienia.
Internal identifier: BZ.ZP.13/27/08/26
Type of procedure: Other single stage procedure
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34100000 Motor vehicles
Additional classification (cpv): 34144510 Vehicles for refuse, 34144511 Refuse-collection vehicles
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Dostawa fabrycznie nowego pojazdu bramowego
Description: Wymagane parametry techniczne, szczegółowo opisano w dokumentach zamówienia.
Quantity: 1 piece
Lot: LOT-0002
Title: Dostawa fabrycznie nowego pojazdu ciężarowego samowyładowczego, którego wymagane parametry techniczne zostały szczegółowo określone w dokumentach zamówienia