624069-2026 - Competition
Lithuania – Analysers – Sauso deginimo analizatorius
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleSauso deginimo analizatorius
DescriptionNumatoma įsigyti elementų analizatorių, skirtą vienu metu nustatyti anglies, vandenilio, azoto ir sieros degimo analizę ir deguonies nustatymą
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 38434000 Analysers
5. Lot
LotLOT-0001
Internal identifier0