624116-2026 - Competition
Poland – Orthopaedic implants – Dostawy implantów ortopedycznych
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawy implantów ortopedycznych
Description: Przedmiotem zamówienia są dostawy implantów ortopedycznych – stworzenie depozytu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - wymagane minimalne parametry dla każdego wyrobu określa Załącznik Nr 2 do niniejszej SWZ – Formularz asortymentowo – cenowy.
Internal identifier: SPZZOZ.XII.381.19/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33183100 Orthopaedic implants
Additional classification (cpv): 33140000 Medical consumables, 33183000 Orthopaedic support devices
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pakiet Nr 1
Description: Wyroby ortopedyczne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - wymagane minimalne parametry dla każdej pozycji Pakietu określa Załącznik Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia – Formularz specyfikacji asortymentowo – cenowej
Internal identifier: Pakiet Nr 1
Lot: LOT-0002
Title: Pakiet Nr 2
Internal identifier: Pakiet Nr 2
Lot: LOT-0003
Title: Pakiet Nr 3
Internal identifier: Pakiet Nr 3
Lot: LOT-0004
Title: Pakiet Nr 4
Internal identifier: Pakiet Nr 4