624183-2026 - Competition
Sweden – Technical inspection and testing services – Myndighetsbesiktning - Hissar & andra motordrivna anordningar samt tryckkärl & övriga trycksatta anordningar
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Myndighetsbesiktning - Hissar & andra motordrivna anordningar samt tryckkärl & övriga trycksatta anordningar
Description: Upphandlingen omfattar avtal för leverans av återkommande besiktningar av hissar och andra motordrivna anordningar samt tryckkärl och övriga trycksatta anordningar i Beställarens fastigheter.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71630000 Technical inspection and testing services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: A. Sundsvall - Hissar och andra motordrivna fordon
Internal identifier: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:129968:Lot:1
Lot: LOT-0002
Title: B. Sundsvall - Tryckkärl och övriga trycksatta anordningar
Internal identifier: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:129968:Lot:2
Lot: LOT-0003
Title: C. Timrå - Hissar och andra motordrivna fordon
Internal identifier: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:129968:Lot:3
Lot: LOT-0004
Title: D. Timrå - Tryckkärl och övriga trycksatta anordningar
Internal identifier: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:129968:Lot:4