2. Procedure
Procedure
Title: SISTEM ONLINE DE PRELEVARE ŞI ANALIZĂ PROBE LA PRESIUNI ȊNALTE PENTRU CELULĂ VIZUALĂ DE ECHILIBRU
Description: SISTEM ONLINE DE PRELEVARE ŞI ANALIZĂ PROBE LA PRESIUNI ȊNALTE PENTRU CELULĂ VIZUALĂ DE ECHILIBRU in cantitatile si in conformitate cu specificatiile tehnice minime, solicitate in caietul de sarcini Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor: 18 Autoritatea contractanta va raspunde tuturor solicitarilor de clarificari in a 11 a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.
Internal identifier: PAAP_120256916_2026_1
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38000000 Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Description: SISTEM ONLINE DE PRELEVARE ŞI ANALIZĂ PROBE LA PRESIUNI ȊNALTE PENTRU CELULĂ VIZUALĂ DE ECHILIBRU - in cantitatile si cu specificatiile tehnice minime solicitate in caietul de sarcini
Internal identifier: 1