624226-2026 - Result
Slovenia – Individual equipment – Nakup aktivnih glušnikov
Contract or concession award notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Nakup aktivnih glušnikov
Description: Sklenitev okvirnega sporazuma za nakup aktivnih glušnikov (okvirna količina 2500 kosov) v obdobju 36 mesecev Ponudbi je potrebno predložiti vzorce skladno z razpisno dokumentacijo.
Internal identifier: JN-73297
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 35810000 Individual equipment
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Sklenitev okvirnega sporazuma za nakup aktivnih glušnikov (okvirna količina 2500 kosov) v obdobju 36 mesecev
Internal identifier: 552376