624297-2026 - Competition
Latvia – Engineering design services – Satiksmes drošības un mierināšanas pasākumu uz reģionālā autoceļa P1 Rīga – Carnikava – Ādaži 27,145 – 27,535 km būvprojekta izstrāde un autoruzraudzība
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Satiksmes drošības un mierināšanas pasākumu uz reģionālā autoceļa P1 Rīga – Carnikava – Ādaži 27,145 – 27,535 km būvprojekta izstrāde un autoruzraudzība
Description: Satiksmes drošības un mierināšanas pasākumu uz reģionālā autoceļa P1 Rīga – Carnikava – Ādaži 27,145 – 27,535 km būvprojekta izstrāde un autoruzraudzība
Internal identifier: LVC 2026/78/AC
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71320000 Engineering design services
Additional classification (cpv): 71248000 Supervision of project and documentation
5. Lot
Lot: LOT-0000