2. Procedure
Procedure
Title: MEDICINSKI PRIPOMOČKI III
Description: Sukcesivna dobava medicinsko potrošnega materiala, za obdobje treh let.
Internal identifier: JN-79239 (16-57/26)
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: KATETRI
Description: 1 KATETER URINSKI ENOPOTNI 2 KATETER URINSKI DVOPOTNI, konica Nelaton, sterilen 3 KATETER URINSKI DVOPOTNI, konica Tiemann, sterilen 4 KATETRI URINSKI ZA SAMOKATETRIZACIJO 5 KATETER URINSKI DVOPOTNI, cilindrični, silikonski , sterilen 6 KATETER URINSKI DVOPOTNI, silikonski, otroški 7 KATETER URINSKI DVOPOTNI, S TEMPARATURNIM SENZORJEM, sterilen 8 KATETER URINSKI TRIPOTNI NELATON, silikonski, sterilen 9 KATETER URINSKI TRIPOTNI DUFOR, silikonski, sterilen 10 KATETER URINSKI HEMATURIČNI I 11 KATETER URINSKI HEMATURIČNI II 12 KATETER URINSKI SUPRAPUBIČNI 13 KATETRI URETERNI, sterilen 14 KATETER URETER STENT, sterilen I 15 KATETER URETER STENT, sterilen II 16 ŽICA VODILNA ZA UVAJANE URINSKEGA KATETRA, sterilna 17 KATETER ZA EMBOLEKTOMIJO 18 KATETRI IN UVAJALA ZA ŽILNO KIRURGIJO 19 ZANKE ZA OBEŠANJE ŽIL IN ŽIVCEV 20 EKSTRAKTOR – dormia 21 SET ZA PLEVRALNO PUNKCIJO 22 SET ZA ABDOMINALNO PUNKCIJO 23 KATETER ASPIRACIJSKI, sterilen 24 KATETER ASPIRACIJSKI YANKAUER Z ROČAJEM 25 KATETRI ASPIRACIJSKI ZA ZAPRTO ASPIRACIJO 26 KATETER ZA ZAPRTO ASPIRACIJO IN BRONHOSKOPIJO 27 KATETER ZA STERILEN ODVZEM ASPIRATA 28 KATETRI TERMODILUCIJSKI IN UVAJALA I 29 KATETRI TERMODILUCIJSKI IN UVAJALA II 30 KATETER TORAKALNI S SETOM ZA UVAJANJE 31 DRENAŽE TORAKALNE 32 KATETER ARTERIJSKI 33 ŽICA ZA UVAJANJE ARTERIJSKEGA KATETRA 34 KATETRI CV I 35 KATETRI CV II 36 KATETRI CV PEDIATRIČNI 37 KATETRI CV ZA VELIKE PRETOKE 38 ŽICA ZA UVAJANJE CV KATETRA 39 KATETER PICC 40 KATETER PICC, otroški 41 SET ZA PUNKCIJO PERIKARDA 42 SET ZA IZPIRANJE ŽELODCA 43 SET ZA MERJENJE INTRAKRANIALNEGA TLAKA 44 POSODICA ZA ODVZEM ASPIRATA 45 SET ZA KONTINUIRANO EPIDURALNO ANESTEZIJO IN ANALGEZIJO 46 KATETER ZA POOPERATIVNO ZDRAVLJENJE BOLEČINE 47 SET ZA POOPERATIVNO ZDRAVLJENJE BOLEČINE 48 SET S KATETROM ZA PERIFERNE BLOKADE
Internal identifier: 553047
Lot: LOT-0002
Title: SONDE IN DRENI
Description: 1 CEVKA ČREVESNA 2 DREN ABDOMINALNI 3 DREN SILIKON 4 DREN TORAKALNI S TROKARJEM 5 DREN REDON 6 DRENI RAZNI 7 CEVI IN SETI YANKAUER 8 CEV POVEZOVALNA ZA ASPIRATOR 9 KONEKTI ZA POVEZOVANJE CEVI 10 ASPIRATOR ZA ILEUS 11 CEVI ZA ASPIRACIJO - ORL ODD. 12 GASTROSTOMA 13 SET ZA JEJUNOSTOMO 14 SET ZA SUBPUBIČNO CITOSTOMO 15 SONDE ZA GASTROSTOMO, z enfit nastavkom 16 SET ZA PERKUTANO GASTROSTOMO, odrasli 17 SONDA ZA HRANJENJE, otroške 18 SONDA NAZOGASTRIČNA 19 SONDA ŽELODČNA 20 SONDA ŽELODČNA CH35 21 SONDA ZA VARICE 22 VREČKA ZA DRENAŽO 23 KATETER TORAKALNI S TROKARJEM, enolumenski 24 KATETER TORAKALNI S TROKARJEM, dvolumenski 25 SET ZA PLEVRALNO DRENAŽO 26 SONDA GASTRODUODENALNA
Internal identifier: 553051
Lot: LOT-0003
Title: INFUZIJSKI IN TRANSFUZIJSKI SISTEMI
Description: 1 SISTEM TRANSFUZIJSKI 2 SISTEM INFUZIJSKI ZA KEMOTERAPIJO 3 SISTEM INFUZIJSKI, razni 4 SISTEMI ZA ČRPALKO BRAUN 5 SISTEMI ZA INFUZIJSKO ČRPALKO FRESENIUS 6 SISTEMI ZA INFUZIJSKO ČRPALKO MEDIMA 7 SISTEM ZA NATANČNO DOZIRANJE INFUZIJSKIH RAZTOPIN 8 PODALJŠKI ZA PERFUZOR 9 SISTEM ZA KLIZMO 10 MANŠETA TLAČNA ZA HITRO INFUDIRANJE 11 MANŠETA TLAČNA, za večkratno uporabo 12 MANŠETA TLAČNA, MR VARNA 13 SET MERILNI- ARTERIJSKI 14 SISTEM ZA SPIRANJE MEHURJA
Internal identifier: 553052
Lot: LOT-0004
Title: MEDICINSKI PRIPOMOČKI Z BREZIGELNIMI KONEKTI, PRETOČNE IN VBODNE IGLE
Description: 1 KONEKTI BREZIGELNI 2 PODALJŠKI Z BREZIGELNIMI KONEKTI 3 IGLE VBODNE Z BREZIGELNIMI KONEKTI 4 VMESNIKI 5 PRETOČNE IN VBODNE IGLE 6 ZAMAŠKI 7 KONEKTOR Z NEPOVRATNO VALVULO 8 PRIKLJUČKI 9 KONEKTI BREZIGELNI, za novorojenčke
Internal identifier: 553053