2. Procedure
Procedure
Title: Zajištění úklidových služeb pro Klatovskou nemocnici, a.s. 2026 - 2031
Description: Předmětem veřejné zakázky je zajištění poskytování úklidových služeb v areálu zadavatele, v souladu s podmínkami ZD, platnými právními předpisy a interními předpisy zadavatele, po dobu 60 měsíců.
Internal identifier: CN/101/CN/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Zadávací dokumentace bude zveřejněna na profilu zadavatele v E-ZAK, ve Věstníku VZ a TEDu. Nabídku může podat jakýkoli kvalifikovaný dodavatel.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90910000 Cleaning services
Additional classification (cpv): 90911100 Accommodation cleaning services, 90919200 Office cleaning services, 90524100 Clinical-waste collection services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: Vyhrazené změny závazku jsou popsány v čl. 2.6 ZD: § 100 odst. 1 ZZVZ (změna ceny při změně DPH, navýšení cen za měrnou jednotku, změna rozsahu ploch, změna termínu), § 100 odst. 2 ZVZZ (nahrazení dodavatele dalším v pořadí), § 100 odst. 3 ZZVZ (nové další služby obdobného charakteru do 30 % PH VZ).