624391-2026 - Competition
Poland – Intravenous fluids – DOSTAWA PRODUKTÓW LECZNICZYCH CZ. IV – PRODUKTY DO ŻYWIENIA POZAJELITOWEGO I DOJELITOWEGO, ŚRODKI PSYCHOTROPOWE I ODURZAJĄCE
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: DOSTAWA PRODUKTÓW LECZNICZYCH CZ. IV – PRODUKTY DO ŻYWIENIA POZAJELITOWEGO I DOJELITOWEGO, ŚRODKI PSYCHOTROPOWE I ODURZAJĄCE
Description: Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą na zlecenie Zamawiającego produktów leczniczych pn.: „DOSTAWA PRODUKTÓW LECZNICZYCH CZ. IV – PRODUKTY DO ŻYWIENIA POZAJELITOWEGO I DOJELITOWEGO, ŚRODKI PSYCHOTROPOWE I ODURZAJĄCE”, szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy oraz w załączniku nr 6 do SWZ – Projektowane postanowienia umowne. 2.Przedmiot zamówienia został podzielony na 5 części dalej zwane: „Pakietami” szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy. 3. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych, gdzie część (pakiet) stanowi: Zadanie częściowe nr: Opis: 1) Temat: Pakiet nr 1 – produkty dożywienia dojelitowego. Wspólny Słownik Zamówień: Kod: 33692510-5. Pełna nazwa: Preparaty odżywiania wewnątrzjelitowego. Opis: Dostawa wraz z transportem produktów leczniczych, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2 do SWZ 2)Temat: Pakiet nr 2 – produkty do żywienia pozajelitowego 1. Wspólny Słownik Zamówień: Kod: 33692200-9. Pełna nazwa: Produkty do żywienia pozajelitowego. Opis: Dostawa wraz z transportem produktów leczniczych, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2 do SWZ 3) Temat: Pakiet nr 3 – produkty do żywienia pozajelitowego 2. Wspólny Słownik Zamówień: Kod: 33692200-9. Pełna nazwa: Produkty do żywienia pozajelitowego. Opis: Dostawa wraz z transportem produktów leczniczych, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2 do SWZ 4) Temat: Pakiet nr 4 - produkty lecznicze o działaniu odurzającym i psychotropowym. Wspólny Słownik Zamówień: Kod: 33661200-3. Pełna nazwa: Środki przeciwbólowe. Opis: Dostawa wraz z transportem produktów leczniczych, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2 do SWZ 5)Temat: Pakiet nr 5 - produkty lecznicze o działaniu odurzającym i psychotropowym, z cenami urzędowymi. Wspólny Słownik Zamówień: Kod: 33661200-3. Pełna nazwa: Środki przeciwbólowe. Opis: Dostawa wraz z transportem produktów leczniczych, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2 do SWZ
Internal identifier: DZP.270-36/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33692510 Intravenous fluids
Additional classification (cpv): 33692200 Parenteral nutrition products, 33661200 Analgesics
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pakiet nr 1 – produkty dożywienia dojelitowego
Description: Pakiet nr 1 – produkty dożywienia dojelitowego
Internal identifier: Pakiet nr 1
Lot: LOT-0002
Title: Pakiet nr 2 – produkty do żywienia pozajelitowego 1.
Description: Pakiet nr 2 – produkty do żywienia pozajelitowego 1.
Internal identifier: Pakiet nr 2
Main classification (cpv): 33692200 Parenteral nutrition products
Lot: LOT-0003
Title: Pakiet nr 3 – produkty do żywienia pozajelitowego 2.
Description: Pakiet nr 3 – produkty do żywienia pozajelitowego 2.
Internal identifier: Pakiet nr 3
Lot: LOT-0004
Title: Pakiet nr 4 - produkty lecznicze o działaniu odurzającym
Description: Pakiet nr 4 - produkty lecznicze o działaniu odurzającym
Internal identifier: Pakiet nr 4
Main classification (cpv): 33661200 Analgesics
Lot: LOT-0005
Title: Pakiet nr 5 - produkty lecznicze o działaniu odurzającym
Description: Pakiet nr 5 - produkty lecznicze o działaniu odurzającym
Internal identifier: Pakiet nr 5