2. Procedure
Procedure
Title: Keri jaama sond (CTD sond)
Description: Riigihanke esemeks on CTD (conductivity-temperature-depth) sondi ostmine koos merekeskkonna seireks vajalike täiendavate anduritega, mille abil on võimalik registreerida vee temperatuuri, soolsuse, lahustunud hapniku sisalduse, hägususe ja klorofüll a sisalduse vertikaalseid profiile meres. Hangitav sond koos andurite komplektiga peab olema tehniliselt ühildatav Tallinna Tehnikaülikooli meresüsteemide instituudil olemasoleva Keri põhjajaamaga, mille profileerimisplatvorm on Flydog Solutions OÜ SALLA (https://www.flydogmarine.com/salla). / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 315090-0000
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Avatud hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38500000 Checking and testing apparatus
5. Lot
Lot: LOT-0000