2. Procedure
Procedure
Title: Pełnienie nadzoru dla zaprojektowania i wykonania robót na linii kolejowej nr 68 na odcinku Stalowa Wola Rozwadów – Przeworsk wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego w ramach projektu pn.: Prace na linii kolejowej nr 68 na odcinku Stalowa Wola Rozwadów – Przeworsk - etap I
Description: [1] Przedmiotem Zamówienia jest pełnienie nadzoru dla zaprojektowania i wykonania robót na linii kolejowej nr 68 na odcinku Stalowa Wola Rozwadów – Przeworsk wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego w ramach projektu pn.: Prace na linii kolejowej nr 68 na odcinku Stalowa Wola Rozwadów – Przeworsk – etap I. Zakres zamówienia obejmuje również zakres prac objętych Prawem opcji terminowej, o której mowa w § 7a Umowy, w zakresie w którym Zamawiający skorzysta z Prawa opcji terminowej. [2] Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia znajduje się w Tomie III SWZ („OPZ”). [3] Strona internetowa, na której udostępniane będą zmiany i wyjaśnienia treści SWZ oraz inne Dokumenty Zamówienia bezpośrednio związane z Postępowaniem o udzielenie zamówienia: https://platformazakupowa.plk-sa.pl w podzakładce dedykowanej przedmiotowemu Postępowaniu o nr 9090/IREZA3/02673/02728/26/P, dostępnej w zakładce „Aktualne”, „W toku” lub „Rozstrzygnięte” (w zależności od etapu Postępowania).
Internal identifier: 9090/IREZA3/02673/02728/26/P
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71520000 Construction supervision services
Additional classification (cpv): 71247000 Supervision of building work, 71521000 Construction-site supervision services, 71248000 Supervision of project and documentation
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: [1] Przedmiotem Zamówienia jest pełnienie nadzoru dla zaprojektowania i wykonania robót na linii kolejowej nr 68 na odcinku Stalowa Wola Rozwadów – Przeworsk wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego w ramach projektu pn.: Prace na linii kolejowej nr 68 na odcinku Stalowa Wola Rozwadów – Przeworsk – etap I. Zakres zamówienia obejmuje również zakres prac objętych Prawem opcji terminowej, o której mowa w § 7a Umowy, w zakresie w którym Zamawiający skorzysta z Prawa opcji terminowej. [2] Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia znajduje się w Tomie III SWZ („OPZ”). [3] Strona internetowa, na której udostępniane będą zmiany i wyjaśnienia treści SWZ oraz inne Dokumenty Zamówienia bezpośrednio związane z Postępowaniem o udzielenie zamówienia: https://platformazakupowa.plk-sa.pl w podzakładce dedykowanej przedmiotowemu Postępowaniu o nr 9090/IREZA3/02673/02728/26/P, dostępnej w zakładce „Aktualne”, „W toku” lub „Rozstrzygnięte” (w zależności od etapu Postępowania). [4] Informacje uzupełniające ogłoszenie w sekcji 5.1.3 Szacowany okres obowiązywania: Szczegółowe informacje na temat okresu realizacji Zamówienia znajdują się w § 3 Warunków Umowy, stanowiących Tom II SWZ.
Options:
Description of the options: [1] „Prawo opcji terminowej” lub „Opcja terminowa” – jednostronne uprawnienie Zamawiającego do opcjonalnego wydłużenia okresu realizacji zgodnie z WU. [2] Zamawiający uprawniony jest do skorzystania z Prawa opcji terminowej dla Zakresu podstawowego polegającego na wydłużeniu Okresu Realizacji dla Kontraktu budowlanego maksymalnie o 6 miesięcy, zgodnie z zapisami Umowy. [3] Szczegółowe informacje na temat Opcji terminowej znajdują się w SWZ.