2. Procedure
Procedure
Title: Visvriendelijk maken en capaciteit verhogen van drie aanvoergemalen
Description: Het doel van deze aanbesteding is te komen tot het verstrekken van één Opdracht aan een Opdrachtnemer voor het visvriendelijk maken en het met 20% verhogen van de capaciteit van de aanvoergemalen H. Küpers, mr. V.M. Vennix en Ter Apelkanaal. De opdracht omvat ontwerp, engineering, levering, montage, inbedrijfstelling van pomp technische oplossingen en bijbehorende civiele, werktuigbouwkundige, elektrotechnische en besturingstechnische werkzaamheden bij de drie aanvoergemalen.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45240000 Construction work for water projects
Additional classification (cpv): 42122000 Pumps, 45317100 Electrical installation work of pumping equipment, 45351000 Mechanical engineering installation works
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1