See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Prowadzenie nadzoru inwestorskiego dla zadania z zakresu małej retencji w górach PGL LP Nadleśnictwa Ustroń w ramach projektu pn.: „Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach górskich - kontynuacja (MRG3)”
Description: Przedmiotem zamówienia w ramach zamówienia podstawowego (dalej jako: „Zamówienie Podstawowe”) jest sprawowanie nadzoru inwestorskiego nad realizacją robót budowlanych dla zadań realizowanych w ramach projektu „Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach górskich – kontynuacja (MRG3)” w Nadleśnictwie Ustroń Przedmiotem zamówienia w ramach Opcji jest kompleksowa weryfikacja (dalej jako: koreferat) dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadań inwestycyjnych, o których mowa w Rozdziale IV pkt 1.1 SWZ
Internal identifier: SA.270.5.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71247000 Supervision of building work
Additional classification (cpv): 71248000 Supervision of project and documentation, 71320000 Engineering design services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Budowa zbiornika Stawy
Description: Obręb leśny Brenna, leśnictwo Leśnica, oddz. 105f, działka nr 4676, obręb ewidencyjny Brenna, gmina Brenna, powiat cieszyński, województwo śląskie. Budowa zaporowego zbiornika retencyjnego ze zróżnicowaną linią brzegową, poprzez wykonanie urządzenia piętrzącego wodę wraz z wypadem stabilizującym dno cieku, odbudowę naturalnej niecki gromadzącej wodę.
Lot: LOT-0002
Title: Odbudowa zbiornika Borgońka
Description: Obręb leśny Hażlach, leśnictwo Kalembice, oddz. 186a,b,c, działka nr 711/3, obręb ewidencyjny Hażlach, gmina Hażlach, powiat cieszyński, województwo śląskie. Zlewnia Odry. Budowa zaporowego zbiornika retencyjnego ze zróżnicowaną linią brzegową.
Lot: LOT-0003
Title: Odbudowa zbiornika Zawodzie
Description: Obręb leśny Ustroń, leśnictwo Równica, oddz. 5i, 7d, działka nr 3978/2, obręb ewidencyjny Ustroń, gmina Ustroń, powiat cieszyński, województwo śląskie. Zlewnia Wisły. Odtworzenie zbiornika ze zróżnicowaną linią brzegowa zasilanego wodą potoku Gościradowiec.
Lot: LOT-0004
Title: Budowa zbiornika Leszna
Description: Obręb leśny Ustroń, leśnictwo Dzięgielów, oddz. 84d, działka nr 648/8, obręb ewidencyjny Leszna Górna, gmina Goleszów, powiat cieszyński, województwo śląskie. Zlewnia Odry. Budowa zbiornika ze zróżnicowaną linią brzegowa zasilanego wodą cieku naturalnego.
Lot: LOT-0005
Title: Budowa kaszyc
Description: Obręb leśny Ustroń, leśnictwo Równica, oddz. 7a, 7b, działka nr 3978/2, obręb ewidencyjny Ustroń, gmina Ustroń, powiat cieszyński, województwo śląskie. Zlewnia Wisły. Budowa 3 kaszyc drewniano kamiennych wzmacniającej brzeg z progami i bystrzami na potoku Gościradowiec.
Lot: LOT-0006
Title: Przebudowa przepustu na bród
Description: Obręb leśny Ustroń, leśnictwo Równica, oddz. 5i, 7a, działka nr 3978/2, obręb ewidencyjny Ustroń, gmina Ustroń, powiat cieszyński, województwo śląskie. Zlewnia Wisły. Przebudowa przepustu rurowego na bród przez potok Gościradowiec.
Lot: LOT-0007
Title: Budowa brodu
Description: Obręb leśny Ustroń, leśnictwo Równica, oddz. 5j, 7d, działka nr 3978/2, obręb ewidencyjny Ustroń, gmina Ustroń, powiat cieszyński, województwo śląskie. Zlewnia Wisły. Budowa brodu w ciągu szlaku zrywkowego, potok Gościradowiec.
Lot: LOT-0008
Title: Budowa trzech brodów
Description: Obręb leśny Brenna, leśnictwo Hołcyna, oddz. 99c, działka nr 4699/6, obręb ewidencyjny Brenna, gmina Brenna, powiat cieszyński, województwo śląskie. Zlewnia Wisły. Budowa brodów drewniano kamiennych lub kamiennych.
Lot: LOT-0009
Title: Zabezpieczenie przeciwerozyjne szlaku zrywkowego
Description: Obręb leśny Brenna, leśnictwo Hołcyna, oddz. 99c, działka nr 4699/6, obręb ewidencyjny Brenna, gmina Brenna, powiat cieszyński, województwo śląskie. Zlewnia Wisły. Budowa przetamowań lub płotków przeciwerozyjnych, opóźniających spływ wody powierzchniowej na nieczynnym szlaku zrywkowym.