2. Procedure
Procedure
Title: Προμήθεια Τείχους Προστασίας, Αντιιικού Λογισμικού και Παρεμφερών Συστημάτων
Description: Αντικείμενο της Σύμβασης είναι η προμήθεια εξοπλισμού και λογισμικού για την αναβάθμιση του συνόλου των υποδομών ασφαλείας της ΕΕΤΤ (Firewall, Antivirus, MFA, Patch Management και Access Points), πλήρως λειτουργικού, δηλαδή, συμπεριλαμβανομένων των εργασιών εγκατάστασης και παραμετροποίησής του. Αντικείμενο της Σύμβασης είναι επιπρόσθετα η παροχή υπηρεσιών τεχνικής υποστήριξης και συντήρησης για πέντε έτη. Ως ημερομηνία έναρξης της εγγυημένης λειτουργίας και της παροχής υπηρεσιών συντήρησης και τεχνικής υποστήριξης θεωρείται η ημερομηνία οριστικής παραλαβής του συνόλου του εξοπλισμού και λογισμικού.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 32420000 Network equipment
5. Lot
Lot: LOT-0000
Additional classification (cpv): 48732000 Data security software package, 72253200 Systems support services