2. Procedure
Procedure
Title: 31215562 Certificeren vaartuigen Rijksrederij
Description: Rijkswaterstaat Rijksrederij besteedt de certificering van 15 vaartuigen aan, verdeeld over twee percelen: 6 binnenvaartschepen en 9 zeevaartschepen. De opdracht omvat het uitvoeren van wettelijke inspecties, surveys en certificeringen gedurende de resterende levensduur van de vaartuigen. De werkzaamheden worden uitgevoerd conform nationale en internationale wet- en regelgeving en vinden hoofdzakelijk plaats op Nederlandse ligplaatsen en scheepswerven. Zie aanbestedingsleidraad
Internal identifier: 31215562
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Zie aanbestedingsleidraad
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71631420 Maritime safety inspection services
Additional classification (cpv): 71354500 Marine survey services, 79132000 Certification services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Perceel 1 Binnenvaart / 31215562 Certificeren vaartuigen Rijksrederij
Description: Zie omschrijving Hoofdopdracht. Zie aanbestedingsleidraad
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: Perceel 2 Zeevaart / 31215562 Certificeren vaartuigen Rijksrederij
Internal identifier: 2