2. Procedure
Procedure
Title: Dodávka a instalace až 77 kusů nových alkohol testerů s příslušenstvím
Description: Předmětem veřejné zakázky je dodávka a instalace nových alkohol testerů s příslušenstvím do 77 ks tramvají zadavatele, včetně jejich zprovoznění. Součástí plnění je dodávka náustků po dobu 4 let a dále zajištění pravidelného servisu alkohol testerů a jejich kalibrace, mimozáručního a pozáručního servisu, vzdálené správy a aktualizace příslušného SW, a to po dobu 10 let. Zadavatel si vyhrazuje právo snížit počet vozidel, které mají být předmětem díla, a to z důvodu vyřazení vozidla z provozu zejm. kvůli poškození při dopravní nehodě nebo jiné mimořádné události, popř. při obnově vozového parku. Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky je uvedeno v zadávací dokumentaci.
Internal identifier: SVZ-65-26-OŘ-Ta
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38960000 Alcohol ignition lock
Additional classification (cpv): 38434000 Analysers, 50410000 Repair and maintenance services of measuring, testing and checking apparatus
5. Lot
Lot: LOT-0001
Additional classification (cpv): 50410000 Repair and maintenance services of measuring, testing and checking apparatus, 38434000 Analysers
Options:
Description of the options: Zadavatel si ve smyslu § 100 odst. 1 ZZVZ, vyhrazuje právo snížit počet vozidel, které mají být předmětem díla, a to z důvodu vyřazení vozidla z provozu zejm. kvůli poškození při dopravní nehodě nebo jiné mimořádné události, popř. při obnově vozového parku. Zadavatel si vyhrazuje právo upravit zadávací podmínky či zrušit zadávací řízení v souladu s příslušnými ustanoveními ZZVZ. Zadavatel si v souladu s § 170 ZZVZ vyhrazuje právo zrušit zadávací řízení i bez naplnění důvodů dle § 127 ZZVZ. Zadavatel je oprávněn ve smyslu ustanovení § 100 odst. 2 ZZVZ a § 222 odst. 10 ZZVZ uzavřít novou smlouvu s jiným dodavatelem (resp. účastníkem zadávacího řízení) na veřejnou zakázku, a to za podmínek uvedených v odst. 18.8 zadávací dokumentace. Blíže viz zadávací dokumentace.